Oficiálna kategória

Grand Hotel Bellevue

107
Foto: Bellevue
ročník hodnotenia: 2015
Horný Smokovec 21, Horný Smokovec
052/4762 111
3cenová úroveň

Jedna zo stálic tatranského hotelierstva –tak sa dá nazvať hotel Bellevue v Hornom Smokovci pod majestátnym  Slavkovským štítom, na ceste so Starého Smokovca do Tatranskej Lomnice. Bezproblémový prístup, vlastné strážené parkovisko hostí potešia hneď pri príchode. Plusom hotela je aj príjemný a ochotný personál.

Izby sú zariadené síce účelne, ale vybavením zodpovedajú deklarovanému štvorhviezdičkovému štandardu.

Hotel je známy a vyhľadávaný najmä pre množstvo aktivít, ktoré svojim hosťom poskytuje – okrem klasického wellness s krásnym výhľadom a s 20 metrovým bazénom, vírovkou aj saunami, si tu možno zahrať squash, stolný tenis, bowling, je tu fitness, telocvična, a večer sa možno zabaviť v nočnom bare. V zime je tu lyžiarska škola a pre hostí aj hotelový skibus.

Hotel sa snaží zaujať rôzne skupiny klientov – cez prázdniny a víkendy sú to rodiny s deťmi, je tu aj pekný detský kútik umiestnený tak, aby deti nerušili okolie. Hotel má aj veľké konferenčné zázemie, môžu sa tu konať podujatia až pre 650 ľudí.

Keďže Bellveue patrí medzi najväčšie tatranské hotely, kto uprednostňuje zariadenia s osobitnou atmosférou a útulnosťou, tu asi  nie je celkom správne. Ku cti hotelu ale slúži, že aj keď je komplex naozaj rozsiahly, bez problémov trafíte vždy a všade. Na to, aby sa hostia dobre orientovali, tu naozaj myslia, všade vo výťahoch a v chodbách sú plániky 

© 2015 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel