deklarovaná kategória

Grand Hotel Bellevue

107
Foto: Bellevue
ročník hodnotenia: 2013
Horný Smokovec 21, Horný Smokovec
052/4762 111
4cenová úroveň

Známy hotel v Hornom Smokovci pod majestátnym  Slavkovským štítom, na ceste so Starého Smokovca do Tatranskej Lomnice patrí medzi stálice tatranského hoteliérstva. Má vlastné strážené parkovisko, bezproblémový prístup, pri ubytovaní by sa možno zišla pomoc s batožinou. Hoci hotel je najmä cez víkendy často obsadený, rezervácia bola bezchybná a recepcia pracovala bezchybne.

Personál viditeľne pracuje počas celého dňa, príkladne čisto je na chodbách aj v izbách. Na raňajky dostatočná ponuka, výborný servis. V zime v prípade potreby zabezpečuje hotel skibus.

Hotel má dve reštaurácie, Slovenskú reštauráciu v suteréne a reštauráciu Savarin na prízemí, kde sa podávajú aj raňajky. Slovenská reštaurácia ponúka dobrý štandard, ale gastrozážitky, na ktoré by sme mohli spomínať, sme tu nezažili. Po večeri v Bellevue zábava a relax nemusí končiť, hotel je známy množstvom aktivít – squash, fitness, telocvičňu, stolný tenis, bowling, nočný bar. Hotel má aj pekný detský kútik v športovej zóne, takže deti sa môžu dosýtosti vyblázniť bez rušenia okolia. Wellness s krásnym výhľadom je zase určite miesto, ktoré dokáže dokonale zregenerovať telo a myseľ. Hotel má výborné zázemie na kongresovú turistiku. Jediné mínus súvisí s veľkosťou hotela – keďže ide o rozsiahly komplex, trochu mu chýba istý duch miesta. 

© 2012 TREND Holding, spol. s r.o.

Nájdi reštauráciu alebo hotel