Oficiálna kategória

Hotel Grand Jasná

38
TMR
ročník hodnotenia: 2018
Demänovská Dolina 71, Demänovská Dolina
044/5231-900-1
4cenová úroveň

Štvorhviezdičkový Hotel Grand Jasná sme navštívili počas jarných prázdnin Stredoslovenského kraja. Hotel bol obsadený skoro na maximum, čoho dôsledkom nebolo na parkovisku dostatok parkovacích miest a tak sme auto zaparkovali na cestu.

Veľkou výhodou hotela je jeho poloha priamo na svahu kúsok od stanice lanovky Grand Jasná. Vstup hotela a neďaleký bar boli dosť rušné, čo spôsobila vysoká obsadenosť. Hotel je obľúbený u rodín s deťmi, ktoré majú aj svoju animátorku. Na check-in sme si chvíľu počkali, ale recepčné boli veľmi milé a ochotne nám všetko povysvetľovali. Mali sme štandardnú dvojlôžkovú izbu štandard s raňajkami.

Večeru sme si mohli doplatiť za 18 eur na osobu, ktorá sa podávala formou švédskych bufetov. Izba bola veľmi priestranná a čistá, bolo však vidieť, že na modernizáciu ešte len čaká. Naopak, kúpeľňa nás veľmi milo prekvapila, pretože pôsobila, akoby bola nedávno zrekonštruovaná s použitými drevenými obkladmi, veľkým moderným sprchový kútom a príjemným nasvietením.

Na spanie bol k dispozícií iba jeden veľmi nízky vankúš a keď sme telefónom recepciu žiadali o ďalší, nedočkali sme sa. Veľmi sa nám páčilo, že v hoteli je možné sa ubytovať so svojimi štvornohými miláčikmi. Raňajky formou bufetových stolov ponúkajú skutočne široký výber: od klasickej praženice, ovocie s jogurtom a vločkami až po sladké koláčiky, lievance a či chlebík vo vajíčku. Páčilo sa nám, že na raňajkách myslia aj na celiatikov a deti. Škoda len, že kvalitné presso sme si museli za „vysokohorskú“ cenu (2,90 eur) k raňajkám dokúpiť.

Zhrnutie:

Plus: veľmi ochotný personál, poloha priamo pri lanovke, bohaté raňajky, pekný výber aj pre celiatikov a deti

Mínus: izba, v ktorej sme bývali bola chladná, museli sme si zapnúť prenosný radiátor, nedočkali sme sa podušiek na spanie, o ktoré sme prosili

© 2018 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel