Oficiálna kategória

Hotel Grand

288
ročník hodnotenia: 2019
Palackého 3477, Trenčín
032/7434 353
3cenová úroveň

Hotel, ktorý sa nachádza v centre Trenčína, v podstate po hradom a ubytovanie sa tu dá objednať aj ako „last minute“. Ak si ho rezervujete len v deň príchodu, hotel vám poskytne zľavu 25 % z ceny akejkoľvek izby.

Zaparkovať sa dá na ulici v okolí hotela, ak nájdete voľné miesto, alebo vo dvore hotela. Tu však musíte za parkovanie platiť 12 eur.

Náročnejší si môžu vybrať spomedzi štyroch apartmánových izieb s výhľadom na Trenčiansky hrad. Apartmán tvoria dve samostatné miestnosti - spálňa a denná miestnosť s kreslami a minibarom, predsieň a kúpeľňa s toaletou.  

Rodinám s deťmi sú určené dve izby pre 3-5 osôb, s dvoma samostatnými spálňami, kúpeľňou, toaletou a predsieňou.
My sme sa ubytovali v štandardnej dvojposteľovej izbe. Niektoré majú výhľad na Trenčiansky hrad, naša bola orientovaná do ulice s výhľadom na Galériu.
Bola moderne zariadená, vybavená televíziou, telefónom, rádiom, wifi  pripojením, trezorom a  šatníkovou skriňou.

V kúpeľni bol k dispozícii fén, kvalitná kozmetika, osušky. Plusom je kanvica na vodu a priložené vrecúška čaju a instantnej kávy, takže nemusíte chodiť do hotelovej reštaurácie, ak si chcete urobiť čaj alebo kávu.

Medzi služby hotela patrí aj požičanie žehličky a žehliacej dosky, či detskej stoličky. Zadarmo si tu môžete požičať aj bicykel.

Hoteloví hostia platiaci pultovú cenu ubytovania majú bez poplatku tri hodiny v saunovom svete, hostia so zľavnenou cenou zaplatia 10 eur. Využiť možno parnú a fínsku saunu, soľnú jaskyňu a masážny relaxačný whirlpool bazén.

Raňajky sa podávajú v hotelovej reštaurácii, ktorá sa nachádza v suteréne, stoja 8 EUR. Vybrať si možno zo štandardných teplých jedál (párky či praženica). Na pulte boli v misách šunka, syr, saláma a zelenina, tiež müsli s mliekom a jogurtom, na pitie džús a teplé nápoje (čaj a káva).

Zhrnutie:

Plus: ústretový personál

Mínus: Lepšie by nám vyhovovalo, keby boli raňajky v cene ubytovania

 

 

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel