Oficiálna kategória

Hotel NH Bratislava Gate One

375
Foto: NH Gate One
ročník hodnotenia: 2019
Ambrušova 7, Bratislava
02/3277 0000
4cenová úroveň

Bratislavský biznis hotel, ktorý vyhľadáva, ako sme sa počas nášho pobytu presvedčili, nielen firemná klientela, ale aj návštevníci, ktorí prišli do Bratislavy s iným, ako pracovným zámerom. Stretli sme tu totiž aj rodiny s deťmi.

NH Bratislava Gate One má výhodnú polohu v blízkosti bratislavského letiska a hlavných dopravných ťahov, bratislavských biznis centier a je už roky vyhlásenou konferenčnou a kongresovou destináciou.

Ubytovanie sme si rezervovali cez hotelový web, rezervácia bola na naše potešenie pomerne jednoduchá. Na zabezpečenie treba dať číslo kreditnej karty a pri check-ine sa buď platí vopred, alebo na karte zablokujú istú sumu peňazí, z ktorej sa potom zaplatí ubytovanie a ďalšie výdaje.

Hotel NH Bratislava Gate One je sieťový hotel medzinárodnej spoločnosti NH Hotel Group (sídli v Madride) a izby sú teda zariadené presne podľa štandardov siete. Izba v ktorej sme bývali, bola priestranná, zariadená tmavým štandardným nábytkom, mala všetko, čo človek pre komfortný krátky (alebo dlhší) pobyt potrebuje. Teda kvalitné postele, písací stôl s pohodlným sedením, klimatizáciu. Aby sme mohli televíziu pozerať aj inak ako z postele, bolo tu kreslo aj s podnožkou a malým stolíkom. Izba mala dobre riešené osvetlenie, dostatok elektrických, dobre prístupných zástrčiek, dostatok odkladacích priestoroch, slušne zásobený minibar a k nemu okrem pohárov na nealko aj pekné poháre na víno. Tiež tu bola rýchlovarná kanvica. Informácie o hoteli boli prehľadne spracované, základné info o otváracích hodinách jednotlivých prevádzok sme mali aj na kartičke k magnetickému kľúču od dverí. Ma stole bol aj jedálny lístok s  room service menu, ktoré servírujú aj do izby s príplatkom 3 EUR, čo je veľmi humánna cena.

Wifi je nezaheslované, fungovalo bez problémov, hostia majú k dispozícii bohatý výber televíznych staníc, ich zoznam bol spolu s ovládačom na nočnom stolíku.

Hoci NH Bratislava Gate One mestský biznis hotel, má aj wellness, je na siedmom poschodí. Fitness je otvorené stále, sauny, malý antikorový bazén a vírivka s niekoľkými ležadlami sú otvorené od 14.00 do 22.00 a hostia ich zrejme radi využívajú. Aj o 21.00 keď sme tam boli, tu bolo plno. Pre pohodlie hostí slúžia v izbe župan a papuče.

Keďže biznismani potrebujú niekedy skoro raňajkovať, raňajky sa podávajú od pol siedmej, ale k dispozícii sú aj skoré raňajky od piatej. Za príplatok 3 EUR si možno raňajky objednať aj do izby. Boli naozaj bohaté, veľký výber zo sortimentu studených aj teplých jedál a aj káva z automatu je tu kvalitná a v bohatom sortimente. Páčilo sa nám, že v ponuke mali napríklad aj Bratislavské rožky. 

Check-ou je ale sympaticky až o 12.00. Kto sem príde autom a nechce sa mu hľadať parkovanie v okolí, môže zaparkovať v hotelovej garáži za  20 EUR na deň.

Zhrnutie:

Plus: Dobré zázemie pre pracovné cesty pri dopravných tepnách a aj pre súkromné, komu nevadí, že hotel je na okraji mesta.

Mínus: Počas našej návštevy nič výraznejšie

© 2018 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel