Oficiálna kategória

Hotel Termál

305
Foto: Termal
ročník hodnotenia: 2018
Vyhne 249, Vyhne
045/6787 611, 0918 570 455
3cenová úroveň

Hotel Termál je situovaný do krásneho prostredia Štiavnických vrchov v obci Vyhne. Dostanete sa k nemu zjazdom Bzenica, z diaľnice R1. Pokračujete ďalej na obec Bzenica. V nej na veľkej križovatke odbočíte na obec Vyhne, ale navedú Vás aj tabule samotného hotela, ktoré je dobre vidieť po celej trase až k hotelu, takže zablúdiť by ste nemali ani večer. Hotel ponúka klasické dvoj a jednolôžkové izby, apartmán a rodinnú izbu. Okrem možnosti ubytovania s raňajkami sú v ponuke rôzne pobytové balíčky líšiace sa dĺžkou, ponukou služieb, či sezónnosťou. Napríklad balíček valentín relax, veľkonočný relax a podobne. Parkovanie je bezproblémové na stráženom a monitorovanom parkovisku pred hotelom.

Okrem ubytovania hotel využívajú aj spoločnosti na rôzne kongresy a školenia. Ich kapacity pojmú od 16-100 osôb.

Pri vstupe do hotela nás čakalo priestranné lobby s recepciou. Samotné izby sú prakticky riešené, ale človeku v nich nič nechýba a majú krásny výhľad do prírody.

Hotel ponúka veľmi dobre vybavené wellness centrum, kde je saunový svet (fínska sauna, parná sauna, infra sauna, ochladzovací bazén, tepidárium), zóna pre hydro a termo terapiu (hydromasážny box, hydromasážna sauna, kneipov kúpeľ, lavatherm, rašelinový zábaľ) a rôzne bazény, ktoré sú plnené termálnym prameňom, ktorý obsahuje vysoký podiel železa. Voda je každý deň menená, bez chemickej úpravy. Takisto ponúka rôzne druhy masáží. Župan a osušky sú na izbách.Myslia tu aj na najmenších a preto im vytvorili detský kútik, ktorý je kedykoľvek k dispozícii.

Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov, kde si každý vyberie čo má na chuti, nakoľko sú naozaj pestré. Reštaurácia má ale aj pekný jedálny lístok, ktorý obsahuje sezónne jedlá, špeciality šéfkuchára alebo tradičnú kuchyňu. Personál hotela bol milý a snažil sa nám vyjsť vo všetkom, aby sme boli maximálne spokojní. Po danom pobyte môžem hodnotiť hotel len kladne a určite ho v budúcnosti radi navštívime.

Zhrnutie:

Plus. Príjemný personál a perfektný wellness aj  hotel ako taký má v kategórii 3* málo konkurencie

Mínus: Počas neašej návštevy sme nepostrehli nič čo by stálo za mienku

 

© 2018 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel