Oficiálna kategória

Hotely Gino Paradise Bešeňová

395
ročník hodnotenia: 2015
Bešeňová 136, Bešeňová
044 4307 708, 052 3700 201
3cenová úroveň

Hotelový komplex v areáli geotermálneho vodného raja Gino Paradise obklopuje bazény z troch strán. Štýlové budovy nepôsobia mohutne, no dovedna poskytujú záujemcom o ubytovanie vyše štyristo ĺôžok v 144 izbách. A keďže objekty vznikali postupne a každý je trochu iný, aj izby sú dosť rozdielne a poskytujú rôzne typy ubytovania. Nám sa zdali najkomornejšie a zároveň najkomfortnejšie apartmány čí štúdia v západnej časti areálu (pri geotermálnych bazénoch). Naopak, ubytovanie v štandardných izbách na prízemí pri modrých bazénoch, bolo na náš vkus trochu sparťanské.

Gino Paradise však nemožno hodnotiť ako klasický hotel, pretože ním naozaj nie je. Kto sem príde, prichádza za zážitkom z kúpania a toho je tu nadostač. V horúcich, teplých i športových bazénoch, vonkajších i vnútorných, s množstvom atrakcií, ktoré navyše každým rokom ešte pribúdajú. Najnovšími novinkami za poslednú sezónu boli 220-metrová divoká Raft River, v ktorej sa môžete plaviť sami alebo vo dvojici na veľkých kolesách, Fun Bubble Pool ako obrovská šmykľavka na farebnej nafukovacej guli či potápačské centrum v pirátskej lodi. K tomu treba prirátať na Slovensku naozaj bezkonkurenčné tobogany, bazén s umelým morským vlnobitím či detský bazén s vodnými atrakciami. A ešte navyše pekné wellness centrum. 

Ubytovanie v Gino Paradise preto odporúčame vnímať ako nevyhnutný doplnok k týmto službám, pričom, ubytovaní hostia majú 50 percentnú zľavu na vstupnom do vodného raja. Propaguje sa aj možnosť vstúpiť do areálu ešte pred otvorením pre verejnosť (o 10.00 h). lenže v skutočnosti vás plavčíci pustia iba leňošiť do najteplejších bazénov. Ak by ste si chceli zaplávať v športovom bazéne, nedá sa, medzi ôsmou a desiatou sa tu robí údržba. Recepcia býva dosť preťažená, štandardom je tu čakanie na voľného recepčného v rade.

Na druhej strane za pozitívum považujeme pružnú cenovú politiku, zaujímavé pobytové balíčky, ktoré v poslednom období ešte obohatilo napojenie na tatransko-liptovský systém s gopassom, ktorý prepojil vodné a lyžiarske atrakcie v regióne. Reštaurácie nie sú niečím výnimočné, je tu ale dostatok bufetov a ak si vyberiete apartmán či štúdio s kuchynkou, budete sebestační. A ešte jedna dobrá rada: Hoci bazénov je tu naozaj veľa a rôznorodých, predsa len odporúčame návštevu skôr v stabilnom teplom počasí, aby ste mali z atrakcií na klimaticky nestálom Liptove čo najviac. 

© 2015 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel