Oficiálna kategória

Penzión Cactus Rege Aprés Ski Bar

471
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2016
Regetovka 16, Becherov
054/4768078, 0904844446
1cenová úroveň

Pánubohu za chrbtom, ale v krásnom prostredí sa nachádza štýlový Cactus Apres Ski Regetovka. Je v osade Regetovka cca 15 kilometrov za Bardejovom, v podstate na slovensko- poľskej hranici. Cactus Apres Ski Bar spája príjemné posedenie v zime po lyžovačke ( nad penziónom je lyžiarsky vlek), v lete napríklad po túre v okolí, s naozaj štýlovým ubytovaním.  Je ideálnym miestom, keď chcete na pár dní „vypadnúť“ v lete zaspávate pri zurčaní potoka cvrlikaní cvrčkov, ráno vás budí vtáčí spev. Aprés ski poskytuje ubytovanie v troch izbách pre troch a dvoch apartmánoch, ktoré sú vhodné napríklad pre rodiny alebo partie, keďže sa spí v dvoch úrovniach – na manželskej posteli a ďalšie spanie je „na palande“.

Na prízemí je veľmi pekne zariadený lobby bar, miestnosť na biliard, sklenená reštauračná terasa, veľká letná terasa aj s grilom, detské ihrisko, sauna,  povyše penziónu je beach volleybalové ihrisko. V lete sa tu dajú robiť prechádzky do okolia, hneď pri penzióne sa začína náučný chodník v chránenej prírodnej oblasti Rašelinisko, pár metrov povyše je ako sme spomínali, lyžiarsky svah.  V lobby majú množstvo materiálov a letákov o možnostiach výletov a atrakciách v okolí.

Izby sú komfortne zariadené v štýle horských chát, priestranné s balkónom, hosť si môže užiť aj výdobytky modernej doby ako je veľký výber televíznych programov a bez problémov fungujúce wifi.

Je tu dostatok odkladacích priestorov, dobre vyriešené a dostatočné osvetlenie (aj keď sme mali trochu problém, sa v množstve vypínačov zorientovať), pohodlné postele a superpríjemné hrubé paplóny. WC a kúpeľňa sú oddelené, v kúpeľni je denné svetlo a priestranná vaňa – ak ste priaznivci sprchovania a nie kúpania treba sa osprchovať po sediačky, lebo je umiestnená pod skosenou strechou, takže sa v nej nedá postaviť. To ja ale jediná štipka „nepohodlia“ , ktorú tu zaznamenáte.

Raňajky sa servírujú z jedálneho lístka, na výber je teplá klasika alebo obložené taniere, za 3-4  eurá sa slušne najete aj s kávou alebo čajom. Veľkým plusom je servis  – pani, ktorá ho zabezpečovala počas nášho pobytu, bola veľmi ochotná a príjemná, nič nebol problém. V Regetovke sa možno aj naobedovať alebo navečerať, majú tu výber jednoduchších jedál, „vlajkovú“ reštauráciu s naozaj výborným jedlom majú v Bardejove, pri hlavnej ceste na Poprad.

 

© 2015 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel