Oficiálna kategória

Sheraton Bratislava Hotel

373
Foto:Sheraton
ročník hodnotenia: 2019
Eurovea – Pribinova 12, Bratislava
02/5262 0000
5cenová úroveň

Celosvetová sieť hotelov Sheraton je zárukou kvalitných služieb a nie je tomu inak ani v prípade toho bratislavského. Okrem strategickej polohy je najsilnejšou stránkou hotela srdečný personál a jeho ozajstný záujem o hostí. Vďaka tomu, že je takmer v centre mesta a že je súčasťou celosvetovej siete, má garantovaný trh klientov, ktorý sa im darí medziročne zvyšovať a to aj napriek vyšším cenám.

Väčšina hostí bola počas návštevy zo zahraničia, preto sa nám aj na raňajkách hneď prihovárali v angličtine. Hotel tiež ťaží aj z konferenčného biznisu, v kaviarňach a veľkej sále sa konajú často aj spoločenské akcie, ako rauty a plesy.

Hosť vstupuje priamo do srdca hotela, ktorým sú spoločenské priestory. Pôsobí veľkoryso, má vysoké stropy, rozľahlé kaviarne a bary, ktoré sa vizuálne prelínajú. Do vzdušného interiéru je zasadených niekoľko príjemných zákutí.

Už pri vchode sa nás ujal pohotový portier, ktorý vám pomohol s batožinou. Ak prichádzate vlastným autom, odovzdáte mu kľúč a ďalej sa o nič nemusíte starať. Auto vám preparkuje do podzemnej garáže a keď ho budete potrebovať, opäť vám ho pripraví na požadovanú hodinu pred vchodové dvere. Parkovanie sa platí navyše, hodina stojí tri eurá, alebo 30 eur na deň.

Ak sa aj odubytujete, pre auto sa môžete pokojne vrátiť až neskôr. Na recepcii bolo rušno v ktorúkoľvek hodinu, ale personál to zvládal bez väčších problémov. On-line rezervácia funguje bez problémov, vybrať si môžete poschodie, blízkosť výťahu, skorší check-in, poduškové menu, alebo extra uteráky.. Rezervovať sa dá za kratší čas aj telefonicky. Rezervácia je garantovaná kreditnou kartou, peniaze vám stiahnu pri odchode.

Hotel je súčasťou vernostného programu Marriott Bonvoy, ktorý hosťom umožňuje zbierať body a platiť nimi za ubytovanie a reštauračné služby vo viac ako 6 700 zariadeniach v 129 krajinách. Hotel má krásne nasvietené chodby, detailmi vyšperkované izby, priestranné kúpeľne, vysoké postele s patentovanou technológiou

Sheraton Signature Sleep Experience, ktoré sú zárukou pohodlia. V niektorých izbách boli od našej poslednej návštevy vymenené televízory, postupne sa v niektorých mení aj opotrebovaný nábytok.

Štandardná izba disponovala individuálnou klimatizáciou, trezorom, dobre vybaveným minibarom, ale napríklad aj žehliacou doskou a osvetlenými skriňami. Pre pocit pohodlia na izbách dobre padne aj kávový a čajový servis a zdarma fľašky minerálky dopĺňané denne. Samozrejmosťou je práčovňa a izbový servis. Všetky priestory hotela sú pokryté wi-fi pripojením, heslo sa dozviete spolu so základnými informáciami od recepčnej.

V čase našej návštevy opäť raz v susednom obchodnom centre Eurovea prebiehali menšie stavebné úpravy a tak sme si na stole okrem ospravedlňujúceho listu z recepcie našli aj zátky do uší. Našťastie zostali nevyužité. Izbu sme dostali na opačnej strane. Ako nám aj vysvetlili na recepcii, najskôr sa snažia hostí ubytovať v týchto odľahlejších častiach od Eurovea, aby hosťom aj keď bez ich pričinenia, neznepríjemnili pobyt.

Na treťom poschodí sa nachádza luxusné Zion spa centrum. Má samostatnú recepciu, ale aj plavecký bazén, sauny a fitness. Objednať sa dajú aj celotelové masáže. Župany a papuče s logom hotela sú na izbách. Spa centrum môžu využívať aj neubytovaní hostia.

Raňajky, ktoré určite patria k tým najlepším zo slovenských hotelov, nie sú v cene ubytovania. Podávajú sa v hotelovej reštaurácii na vzorne upravených stoloch. Od skorých raných hodín tu neustále kmitá pozorná obsluha. Vybrať sa dá naozaj z veľkej ponuky teplého a studeného bufetu, čerstvého ovocia, šalátov, kvalitných salám, syrov a domácich koláčov. Bez čučoriedkovej ovsenej kaše odtiaľ nikdy neodchádzame. Teplý bufet neustále kontrolovalo hneď niekoľko kuchárov.

Zhrnutie:

Plus: .Výborná poloha, raňajky, skvelý personál

Mínus: Počas našej návštevy nijaké, ale treba akceptovať cenu zodpovedajúcu štandardu

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel