Hodnotenie TRENDU

Hotel Bonaparte - reštaurácia Napoleon

401
Hotel Bonaparte
ročník hodnotenia: 2014
Šebastovská 4, Košice - Šebastovce
0915 492 038
denne 10.00-22.00
medzinárodná
3cenová úroveň

V Šebastovciach, čo je obec na južnej výpadovke z Košíc na maďarské hranice, bol vedľa hlavnej cesty dlhé porevolučné roky trochu gýčovitý hotelík. V lepších časoch sa mu darilo, ale krízové roky odobrali z množstva obchodných cestujúcich a hotel bolo treba upgradovať. Tak sa zrodil dnešný zmodernizovaný hotel Bonaparte a v ňom prekvapujúco zaujímavá reštaurácia Napoleon.

Prekvapí vás už jej dizajn – majitelia mohutne zainvestovali aj do dekorácie interiérov, napokon, k menám Napoleon a Bonaparte sa priam pýta trocha noblesy. Čo ale určite nečakáte je velikánsky detský kútik vybavený dokonca aj toboganom. Ak ste rodičmi šarvancov, ktorí pri obede nevysedia, v Šebastovciach je to pravé miesto, kde sa v pokoji najete.

Menu vidíte aj na web stránke, neponúka síce žiadne nevídané kombinácie, ale zato zaujímavý výlet do rôznych kútov sveta (paštéta z husacej pečene s hruškovým pyre, panenka na šampiňónovom fondue, kuracie kokosové karí s praženými arašidmi, talianske rizoto so sušenými paradajkami, šalát s pomarančom, maracujou a kozím syrom…) Vysoký štandard ešte podporujú odporúčané kvalitné vína k jednotlivým typom jedál.

Čašníci sú profesionálne dobre pripravení a trpezliví aj pri komunikácii s deťmi. Napoleon je preto veľmi dobrou voľbou na víkendové rodinné obedy, oslavy a cez týždeň na obchodné rokovania, pretože je tu veľmi dobrá kuchyňa, dostatok parkovacích miest, pokoj na rokovanie a do Košíc je to autom naozaj len pár minút

TIPY:

© 2014 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel