Hodnotenie TRENDU

Hotel Privilege – reštaurácia

288
Privilege
ročník hodnotenia: 2016
Werferova 3, Košice
055/2850 028
po-pia 7.00 – 23.00, so-ne: 8.00 – 23.00
medzinárodná, nediteránska
3cenová úroveň

Hotelová reštaurácia nás privítala v novom šate. Trochu menej farebná ako kaviareň, kde po novom sídli aj recepcia hotela, ale stále optimistická, v svetlých farbách s fototapetou na jednej celej stene. V čase našej návštevy tu mali príjemne rušno, okrem hostí v reštaurácii tu bola aj akcia vo vedľajšom salóniku, takže obsluha sa musela obracať.

Po návšteve tunajšieho wellness sme poriadne vyhladli a tam sme sa s nádejou zapozerali do jedálneho lístka. Cez obed sem chodia ľudia najmä na menu, my sme tu boli večer a vyberali si z a la carte jedálneho lístka. V rámci neho mali aj akciu - jedlá českej kuchyne.

Začali sme Hovädzím carpacciom (8,50 EUR) a Slepačím vývarom s mäsom a julienne zeleninou (2,00) a začalo to dobre, predjedlo aj polievka splnili naše očakávanie. Pokračovali sme mäsitými jedlami, Chateaubriand z bravčovej panenky v bylinkovom obale na dusenej mrkve s rukolovým pestom a  pučenými zemiakmi s mladou cibuľkou (13,5) bol nielen pekne naaranžovaný, ale aj chutil výborne. Spokojní sme boli aj s druhým jedlom, Teľacím steakom s opekanými zemiakmi s pórom (15,00). K nemu sme si ešte objednali Omáčku zo zeleného korenia a masla (2,90) a šalát so zapekaným kozím syrom, cviklou a pečenými orechmi (7,50). Mal zaujímavú chuť, dodali ju pečené orechy a pre slabšieho jedáka by stačil ako hlavné jedlo. V nových pohodlných kresielkach sa nám sedelo dobre, na zákusok nám už miesto nezostalo. Dojem z večere bol veľmi dobrý. Varia tu chutne, jedlo na tanieri dobre vyzerá a pochváliť môžeme aj obsluhu. Aj pomer kvality a ceny vyznieva v prospech podniku, takže Privilege môžeme len odporučiť.

 

TIPY:

© 2015 News and Media Holding