Oficiálna kategória

Art Pension Dans Le Park

467
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2017
Tajovského 8A, Banská Bystrica
0905-260-557, 048 4197-317
2cenová úroveň

Art Pension Dans Le Parc v Banskej Bystrici je rodinný podnik situovaný v centre mesta kúsok od mestského parku a historického centra.

Penzión je dobre označený a preto určite ľahko nájdete parkovisko, ktoré postačuje kapacite penziónu a zároveň je strážené kamerovým systémom takže o auto sa netreba báť. Určite za zmienku stojí aj fakt, že parkovanie je v cene ubytovania. Budova pôsobí útulne a udržovane a osobne sa nám veľmi páčili aranžmány z trvaliek na oknách, ktoré aj počas zimného obdobia okrášlili exteriér.

Hneď pri vchode je recepcia, kde nás privítal usmiaty a ochotný personál. Dostali sme kľúče od svojej izby a potom sa už mohli kochať nielen veľkým množstvom dekorácii ale aj umeleckých diel. Penzión svojmu menu nezostal naozaj nič dlžný. Interiér je vzdušný a dominujú teplé farby.

Hostia majú na výber jednoposteľové a dvojposteľové izby a pre rodiny s deťmi je v ponuke aj suita s dvoma spálňami. Všetky izby sú podkrovné a priestranné a vkusne zariadené.

Vybavené sú TV, Wi-Fi pripojením na internet, chladničkou, rýchlovarnou konvicou, fénom a samostatnou kúpeľňou s wc. Kapacita penziónu je 12 lôžok a preto je určite vhodnou voľbou pre toho, koho nelákajú rušné ubytovacie zariadenia. 

Zrelaxovať možno v krásne udržiavanej záhrade, ktorá je hosťom počas celého pobytu k dispozícii. Ak však potrebujete zorganizovať pracovné stretnutie Art Pension  má aj konferenčnú miestnosť s pripojením na internet. Celý priestor je zároveň vybavený klimatizáciou.

V salóniku, ktorý má kapacitu 16 osôb sa podľa požiadaviek hostí servírujú raňajky formou bufetu, ale ak máte chuť na niečo teplé, personál pripraví napríklad čerstvú omeletu.

Ponuka a kvalita jedál nás veľmi milo prekvapila a  i keď sú raňajky za príplatok ( 5 EUR) ich cena sa nám zdala vzhľadom na ponuku, množstvo a čerstvosť veľmi priaznivá, takže ich voľbou určite neoľutujete.

Kto nie je ranné vtáča v Art Pensione vás pokojne nechajú pospať  si a čas raňajok prispôsobia. Pre malé deti je pri stole ich bude pripravená detská stolička.

Odchádzali sme odtiaľto oddýchnutí a spokojní a ak by sme mali odporučiť príjemné bývanie za rozumnú cenu v tichom prostredí a výbornými raňajkami určite by sme spomenuli práve Art Pension Dans Le Parc.

 

© 2017 News and Media Holding