Oficiálna kategória

Boutique Hotel Maraton

205
Foto:Maraton
ročník hodnotenia: 2019
Strojárenská 11 a, Košice
055/7204 141, 0911 602 090
3cenová úroveň

Pekný, malý hotel v blízkosti pešej zóny v Košiciach, to je hotel Maraton. Nedávno tu vyrástli veľké nové bytové domy, ale do hotela sa okolitý ruch nedostal. Maraton má vlastné parkovisko v oplotenom areáli.

Hotel má šestnásť izieb. Sú medzi nimi väčšie aj menšie, ale všetky pôsobia elegantne. My sme sa ubytovali v štandardnej dvojposteľovej izbe ladenej v teplých červenohnedých tónoch. Izba bola zariadená kvalitným nábytkom, televízorom, minibarom.

Vyspali sme sa dobre, keďže na posteliach sú kvalitné matrace. V kúpeľni nechýbal sušič na vlasy. Samozrejmosťou je dnes dobré internetové pripojenie.

Hotel tiež disponuje priestormi, v ktorých je možné usporiadať rodinné oslavy, obchodné stretnutia, konferencie či prezentácie. Zacvičiť si môžete vo fitness centre.

Odpočinúť si možno v malom relax centre určenom pre štyri osoby. Tu nájdete fínsku a infra saunu. Stačí si ich rezervovať hodinu vopred. Ich využitie je v cene ubytovania. Tiež sa dá objednať (deň vopred) masáž.  

Raňajky sú v cene ubytovania a podávajú sa formou švédskych stolov už od siedmej hodiny v zimnej záhrade Ambiente.

Treba povedať, že nie sú len o syre či saláme, ale na stoloch bol široký výber raňajkového menu s ponukou kvalitných čajov, káva, džús. Nám chutili najviac koláčiky, ktoré si tu sami pečú. Plusom je, že raňajkovú ponuku môžu upraviť napríklad na vegetariánsku, bezlepkovú či diabetickú.

Výhodou je okrem iného neskorší check-out, ktorý tu nastavili až 12. hodinu.

V hoteli Maraton sme boli pred tromi rokmi. Naša tohtoročná návšteva nás presvedčila, že hotel vo svojich službách nepoľavil. Ako vtedy, tak aj teraz bol prístup hotelového personálu ukážkový.

Zhrnutie:

Plus: Kvalitné služby personálu.

Mínus: Počas našej návštevy žiadny.

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel