Oficiálna kategória

Château Béla

325
Chateau Bela
ročník hodnotenia: 2014
Belá 1, Belá
036/ 7577 600
5cenová úroveň

Život ako na zámku  - ten môžete aspoň na chvíľu zažiť, ak sa vyberiete do kaštieľa Chateau Béla, ktorého časť je premenená na päťhviezdičkový hotel . Dedinka Belá, kde hotel je, sa nachádza neďaleko Štúrova a kaštieľ je po rozsiahlej rekonštrukcii rozhodne jej ozdobou.

Päťhviezdičkový hotel vám ponúkne priestory a servis, ktorý piatim hviezdám prináležia., Zaparkujú vám auto, ponúknu welcome drink, pomôžu s batožinou, odprevadia do izby, večer odosteľú posteľ a pripravia izbu na spanie, v izbe vás čaká misa s ovocím  a výborné bonbóny.... Možno si vybrať medzi niekoľkými typmi izieb, aj tie, štandardné, ktoré sa označujú ako Superior sú obrovské, majú 40 štvorcových metrov a sú zariadené s veľkým vkusom.

Ale hlavné „bohatstvo“ Chateau Béla je podľa nás nie v izbách, ale v spoločných priestoroch. Čas tu môžete tráviť v niekoľkých salónikoch, zariadených  dobovým nábytkom. Tu naozaj vidno, s akou láskou a pozornosťou  majiteľka, grófka von Krocków, kaštieľ zariaďovala. Môžete tu obdivovať umelecké zbierky, študovať niektoré zo stoviek kníh, nachádzajúcich sa v knižniciach salónov. alebo  len tak rozjímať v kresle. Príjemným zážitkom sú tu aj raňajky v štýlovej miestnosti s výhľadom do parku,  pochutiť si môžete na prvotriednych regionálnych špecialitách a domácich produktoch. Najkvalitnejší porcelán a striebro sú pri stolovaní samozrejmosťou.

V podzemí kaštieľa sú potom priestory na iné formy relaxu, sauna a wellnes, vonkajší bazén, ale aj poľovnícky salónik, miestnosť na premietanie, kozmetické a kadernícke služby. Keďže sme na vidieku, samozrejme aj priestor a možnosti pre trávenie času vonku  - či už na tenis, rybárčenie, lukostreľbu, jazdu na koni, kroket alebo na prechádzky, či nordic walking.

Chateau Béla má veľmi vhodné priestory aj na rôzne akcie, či už firemné, alebo súkromné, preto je obľúbeným priestorom pre rôzne eventy a od mája do októbra sa tu vo veľkom konajú svadby.

© 2014 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel