Oficiálna kategória

Hotel AquaCity Seasons

87
Foto:etrend
ročník hodnotenia: 2017
Športová 1397/1, Poprad
052/7851 222, 7851 111
4cenová úroveň

Moderný trojhviezdičkový hotel vo veľkoryso poňatom raji na vode s 50-metrovým plaveckým bazénom a ďalšími vnútornými a vonkajšími bazénmi, toboganmi a vodnými atrakciami. A každý rok pribúdajú nové atrakcie. Vlani napríklad pristúpil majiteľ k revitalizácii vnútorného detského bazéna. V lete sa tento areál stáva eldorádom milovníkov vody a slnka. Za jeden deň navštívi aquapark niekoľko tisíc návštevníkov, takže každému musí byť jasné, že nestrávi dovolenku v oáze ticha.

Pre hotel to ale neplatí, izby sú orientované prevažne mimo areál, čo zaručuje pokoj. Vybrať si ich možno podľa vzdialenosti od relaxačného centra alebo od reštaurácie. Izby sú v prírodných farbách ročných období (zelená jar, žlté leto, oranžová jeseň a modrá zima). Niektoré možno prepojiť a vytvoriť tak vhodný priestor pre rodiny s deťmi. Počas hlavnej sezóny fungujú počas dňa rôzne animačné programy pre deti aj dospelých (aerobik v bazéne a rôzne iné aktivity). Hotel boduje hlavne ponukou športových aktivít. Môžete si tu zahrať tenis, minigolf, plážový volejbal, basketbal a iné. Cena ubytovania zahŕňa polpenziu, večere aj raňajky formou švédskych stolov a vstup do všetkých zón aquaparku.

Hoci je klasifikovaný ako trojhviezdičkový hotel, izba je vybavená aj minibarom, trezorom, satelitnou TV, fénom a županom. Z našej izby sme mali prístup na veľkú strešnú terasu, z ktorej bol výhľad na tatranské končiare, ale aj na bazény.

Počas celej našej návštevy bola úroveň služieb na recepcii, ktorá je spoločná pre tri susedné hotely bez chýb. Pracovníci recepcie boli veľmi ochotní, poskytli všetky dôležité informácie o službách a prebiehajúcich akciách. Vyznali sa dostatočne aj v okolí a poradili nám pri výbere ďalších aktivít. V spoločných priestoroch a izbách vidno výsledky starostlivej práce chyžných.

Na raňajkách cez hlavnú sezónu sme si mohli vybrať z dostatočnej ponuky teplého a studeného bufetu, čerstvého ovocia, šalátov, cereálií, sušených plodov a koláčov. Teplý bufet neustále kontroloval a obsluhoval jeden z kuchárov. Káva bola k dispozícii z automatu, na espresso si treba zájsť do susedného baru, v ktorom ponúkajú celý deň aj skvelé zákusky. Obsluha ihneď spratávala zo stolov použitý riad. V izbách tiež poteší kávový a čajový servis.

 

© 2016 News and Media Holding