Oficiálna kategória

Hotel Bachledka Strachan

472
Bachledka
ročník hodnotenia: 2017
Bachledova dolina 695, Ždiar
0908 507 773
3cenová úroveň

Pre každý hotel či penzión môže byť veľkou devízou prostredie, v ktorom sa nachádza.  Pre hotel Bachledka Strachan to určite platí. Prostredie Bachledovej doliny je nádherné, z jednej strany hrebeň Belanských Tatier a od hotela hore Malá Poľana s novopostavenou rozhľadňou. Letnú turistiku tu striedajú zimné športy, sezóna je celý rok. Hotel je vynovený, pekne zapadá do prostredia svojim horským štýlom, prekvapenie po rekonštrukcii čaká vo vnútri.

Interiér reštaurácie je bohato zdobený vyrezávanými ornamentami, v ktorých sa spájajú goralské a rusínske motívy. V členitom prostredí, kde má hosť svoje súkromie sa môže pozerať napríklad na vyrezávaného medveďa v životnej veľkosti, či na akvárium, ktoré predeľuje priestor. My sme najviac ocenili pohodlie v izbách, ktoré sú tiež vynovené a sú v nich použité folklórne prvky, krásne drevo, kvalitný materiál.

Postele sú pohodlné a vybavenie spĺňa nároky na štvorhviezdičkový hotel. Je tu minibar, kvalitný TV prijímač, fén na vlasy, kozmetika. Na chodbách sú vitrínky s už kultovou Strachanovicou a rôznymi upomienkovými predmetmi, ktoré si možno kúpiť. Vchod do výťahu je nenápadný, obložený drevom. Do wellness sa vchádza priamo pri recepcii, treba si rezervovať čas na jeho návštevu, keďže má menšiu kapacitu. Relax hosť nájde vo vírivke a troch druhoch sáun, na objednávku sú rôzne masáže. Hotel  pripravuje pre hostí rôzne akcie, teambuilding, v lete je vonku aj bazén.

V čase našej návštevy sa konala ,,pivná akcia“, jej účastníci mali k dispozícii reštauráciu, vyhrávala tu hudba, šírila sa vôňa grilovaného mäsa. Hostia oddychovali aj na ležadlách, či sedacích vakoch na svahu pri hoteli, hotová idylka. Hoci, pravdupovediac, sme však boli radi, keď sa akcia skončila, hudbu bolo predsa len počuť aj za zavretými oknami. Výborné raňajky, privítali nás, usadili k stolu na miesto, ktoré by nám patrilo aj počas dlhšieho pobytu. Vyberali sme si z bohatej ponuky teplého aj studeného bufetu, pričom sa personál zaujímal, či je všetko v poriadku. A aby sme nezabudli, najväčšou devízou okrem krásneho prostredia, je tu práve ľudský faktor, milí ľudia na všetkých pozíciách.

© 2016 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel