Oficiálna kategória

Hotel Belassi Hotel

426
Belassi
ročník hodnotenia: 2017
Sládkovičova 46, Bojnice
046/5198 097
3cenová úroveň

Príjemný malý hotelík v centre Bojníc využívajú najmä firemní klienti, ktorí chodia do regiónu za biznisom a prácou a hľadajú tu komfortné zázemie, ale určite je vhodný aj pre tých, ktorí prídu do Bojníc napríklad cez víkend a nepotrebujú hotel s wellness službami. Koniec koncov, možností, ako tráviť voľný čas je v tomto kúpeľnom mestečku dostatok.

Rezervácia prebehla hladko, dostali sme všetky potrebné informácie. Izba sa dá zarezervovať cez rezervačný portál, alebo jednoduchšie aj telefonicky alebo mailom, vtedy chcú na garanciu kreditnú kartu. Cesta k hotelu je dobre značená (ak nemáte navigáciu...), zaparkovať sa dá vedľa na malom parkovisku, alebo v podzemnej garáži, tá je platená. Keď sme prišli večer a hotelové parkovisko bolo obsadené, recepčný nám ochotne ukázal, kde v bezprostrednej blízkosti možno auto nechať.

Hotel má výbornú polohu, všetky hlavné atrakcie Bojníc sú dostupné aj pešo. Ubytovať sa možno v niekoľkých druhoch izieb, majú rôzny pôdorys aj veľkosti. Izba v ktorej sme bývali bola z tých menších, ale mala všetko, čo hosť pre komfortný pobyt v hoteli potrebuje. Dostatok odkladacích priestorov, pohodlné postele, kvalitné paplóny a vankúše, možno si vybrať z viacerých druhov,  dostatok elektrických zástrčiek, vyhovujúce osvetlenie. Spríjemniť pobyt určite môže aj výborne vybavený minibar, rýchlovarná kanvica, kávový a čajový servis. Ako pozornosť hotela majú hostia k dispozícii v izbe dve fľaše vody, perlivú a neperlivú. Wifi je na heslo, to sa nachádza prakticky v obale s kartičkou do izby, fungovalo bez problémov. Kto chce relaxovať večer pri TV, programov sú tu k dispozícii desiatky, ale tiež si možno požičať časopisy z lobby, tých sme videli pestrý výber. Oceňujeme, že všetky informácie o hoteli, jeho službách sú v prakticky urobenej hotelovej knihe.

Belassi má aj priestrannú reštauráciu, aj keď tá bola počas našej návštevy v decembri práve zatvorená, podávali sa v nej len raňajky. Má ale peknú terasu s výhľadom do záhrady, v lete sa tu určite sedí príjemne. Raňajky majú štvorhviezdičkový štandard, dobrý výber kvalitných potravín a aj kvalitná káva z automatu. 

© 2016 News and Media Holding