Oficiálna kategória

Hotel Galanta

350
Hotel Galanta
ročník hodnotenia: 2019
Orechová 2626/1, Galanta
0904 555 105, 0904 555 205
2cenová úroveň

Príjemný menší hotel Galanta sa nachádza v rovnomennom meste v časti Kolónia. Trafíte sem bez problémov s navigáciou až na parkovisko. Mimoriadne jednoduchá a šikovná je rezervácia izby. Nám na to stačil telefón a za pár sekúnd sme mali rezervovanú izbu pre dvoch s raňajkami za 59 eur (plus miestna daň, 1€ na osobu).

Pri príchode je samozrejme k dispozícií parkovisko pre hotelových a reštauračných hostí. Areál hotela je pekne udržiavaný, tak isto ako budova, ktorá večer efektne svieti a navodzuje tak atmosféru prímorského letoviska.

Check-in bol tak isto veľmi rýchly. Nijaká predautorizácia kreditnej karty, nijaká záloha. Chválime. Dnes je to v hoteloch podobnej kategórie už skôr výnimkou.

Izba pre dvoch bola dostatočne priestranná, pohodlná s veľkým LCD televízorom, kreslom a manželskou posteľou. Nechýbajú veci ako poháre, pero, či zápisník. Ponuka TV staníc je naozaj bohatá, zahraničné programy je ale potrebné preladiť na druhom ovládači, pri ktorom sme našli podrobný návod na naladenie. V hoteli je dostupná rýchla wifi.

Nie veľmi praktické sú elektrické zásuvky na nočnom stolíku. Zapojená je do nej nočná lampa a na nabíjanie mobilného telefónu už nezostalo miesto, zišla by sa rozdvojka. Posteľ je výborne pohodlná, ani príliš mäkká ani tvrdá. Na spánok pred business jednaním akurát. Nás ale rušil zvuk chladničky, tak sme sa rozhodli na noc vybrať kartu z elektriny, čo bolo samozrejme nepraktické kvôli dobíjaniu mobilov.

Chválime aj ponuku minibaru (kola, víno, sekt, džúsy, minerálky, pochutiny), ktorý má oproti podobným hotelom razantne lepšie ceny.

Čistá, praktická a moderná je aj kúpeľňa. Nájdete v nej vaňu doplnenú o sprchovú sklenenú clonu. Dostatočný počet uterákov, tekuté a tuhé mydlo na ruky a dva malé hotelové sprchové gély. Pri zrkadle je aj prekvapivo výkonný hotelový fén.

Hotel okrem stále nedokončeného wellness centra ponúka iba fitness miestnosť a biliardovú miestnosť. Pre deti je vonku k dispozícií ihrisko.  

Slabosťou stránkou hotela sú jeho raňajky, ktoré sú podávané v hotelovej reštaurácií The Grove. Ponuka pripomínala skôr lacnejšiu variantu penziónu, ako štvorhviezdičkový hotel. Kvalitné espresso zo stroja ale chválime.

Pokiaľ cestujete s domácim miláčikom a neviete, či je vítaný, tak vás hneď potešíme. Za noc si za strednú rasu psíka priplatíte  12 eur.

Za návštevu rozhodne stojí hotelová reštaurácia, ktorá ponúka vynikajúce gastronomické špeciality.

Plus: Pohodlné a príjemné izby, ochotný personál, výborná reštaurácia

Mínus: Vzhľadom na deklarovaný 4-hviezdičkový štandard hotela slabé raňajky, dlhodobo rozostavané wellness

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel