Oficiálna kategória

Hotel Galileo

405
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2020
Donovaly 196, Donovaly
048/4199 884, 4199 885, 0904 057 547
3cenová úroveň

Krásne zariadený hotel, s miestnosťami, ktoré ponúkajú pre hostí miesto na oddych, výborný gastrozážitok aj zábavu a len 100 metrov od zjazdoviek Nová Hoľa a Záhradky. Ste v hoteli Galileo v centre lyžiarskeho strediska na Donovaloch.

Na rozdiel od iných ubytovacích zariadení v tejto lokalite, svojou architektúrou a kombináciou kameňa a dreva perfektne pasuje do prostredia Donovál. Aj keď Galileo nie je hotel vyslovene pre rodiny, nájdete tu detský kútik a cez prázdniny sa deťom venuje animátorka.

Ubytovať sa tu možno v 26 dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou alebo v dvoch apartmánoch so spálňou a obývačkou so sedačkou. Pobyt sa dá rezervovať online cez portál, kde je potrebné tiež zaplatiť celú úhradu za ubytovanie. Rezervácia bez zaplatenia pobytu vopred nie je možná.

V tomto prípade je cena dvojlôžkovej izby pre dve osoby na jednu noc105 €.

Naša izba mala krásny výhľad na okolité lesy. Bola pekne a účelne zariadená a priestorovo veľkorysá s dostatkom odkladacieho priestoru.

Nechýbalo nič, čo by mal návštevník nájsť v izbe hotela so štyrmi hviezdičkami. Možno by sa ešte zišla na izbe rýchlovarná kanvica na čaj a kávu, aby si ich mohol návštevník uvariť, keď je reštaurácia už zavretá.

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky. Podávali sa formou švédskych stolov a ponuka jedla bola dostatočne pestrá.  

V cene ubytovania je aj vstup do wellness, wifi pripojenie a parkovanie gratis.

Auto môžete odstaviť vonku pred hotelom alebo v podzemnej garáži, čo je najmä v zime výhodou. Garáž susedí s lyžiarňou, z ktorej sa možno dostať výťahom do svojej izby.

Po lyžovačke možno relaxovať v kúpeľoch so saunami, ochladzovacou miestnosťou so studeným potokom a ochladzovacím bazénom, vírivkou a relaxačnou zónou. Za príplatok je solárium a aj masáže. Z oddychovej miestnosti sme mali naozaj pekný výhľad, keďže je na najvyššom poschodí hotela.

Personál hotela bol pri našej návšteve profesionálny, ochotný, ústretový a pridal aj srdečnosť.

Zhrnutie:

Plus: Ideálna poloha hotela, len kúsok od zjazdoviek.

Mínus: Počas našej návštevy nijaké

 

 

 

© 2020 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel