Oficiálna kategória

Hotel Grand

288
ročník hodnotenia: 2017
Palackého 3477, Trenčín
032/7434 353
2cenová úroveň

V historickom centre Trenčína nájdete príjemné ubytovanie, ktoré poskytuje komfort a pohodlie turistom obdivujúcim krásy mesta ako aj biznis klientom.  Grand hotel Trenčín má dlhú históriu a pravidelných návštevníkov.  Do karát mu nahráva dobré meno, výnimočná poloha i ochotný personál.

Pôvodnú štvorpodlažnú výškovú budovu pošty majiteľ prerobil na moderný trojhviezdičkový hotel s dvadsiatimi šiestimi izbami. Biznis klientela má k dispozícii dve štýlové konferenčné miestnosti  - malý salónik pre 12 a veľký salónik pre 40 hostí. Vybavené sú modernou technikou a využiť ich možno i na obchodné stretnutia či pracovné rokovania.

Ubytovali sme sa v štandardnej dvojlôžkovej izbe. Na recepcii vyhoveli našej požiadavke a pridelili nám izbu s oddelenými lôžkami na prvom poschodí. Keďže sme my konkrétne boli v Grande prvý krát, ubytovanie nás už na prvý pohľad príjemne prekvapilo. Vysoké stropy i obrovské okná s výhľadom na ulicu, vďaka ktorým bola izba dostatočne presvetlená, vyvolávali pocit pompéznosti. K vybaveniu veľkoryso riešenej izby s pohodlnými posteľami patrí LCD televízia, trezor, sušič na vlasy,  rýchlovarná kanvica, telefón a rýchle wifi pripojenie. Ocenili sme pozornosť v podobe vrecúška čaju a Nescafé.  Zachránili nás pred smädom v čase, keď sa nám nechcelo presúvať do hotelovej reštaurácie. 

Bonusom hotela je zrekonštruované relax centrum v suteréne budovy. Otvorené je každý deň od 17:00 do 22:00. Odporúčame ho zarezervovať hneď po príchode na hotel.  Využiť možno solárium, fínsku, parnú a infra saunu, whirpool a za príplatok i platené masáže.  K dispozícii sú osušky, plachty, oddychová miestnosť  s relaxačnou hudbou i drevená kaďa na ochladenie pre odvážlivcov.  Personál ponúkne džbán vody s citrónom, je tu dostatok súkromia pre oddych a relaxáciu.

Raňajky sa podávajú formou bufetu v hotelovej reštaurácii  a spĺňajú podmienky trojhviezdičkového štandardu. 

Ak by sa vám zachcelo spoznať na bicykli okolie Trenčína alebo vám učarovala biela snehová perina a radi by ste si overili lyžiarske zručnosti na blízkom svahu, obráťte sa s požiadavkou na pracovníkov recepcie, ochotne vám zabezpečia požadovanú službu. Keďže sa Grand hotel nachádza priamo v centre mesta, tak ako v mestách, aj tu treba rátať s nákladmi na parkovanie. Na recepcii si môžete zarezervovať státie pre auto na hotelovom  parkovisku za poplatok 8 euro na noc. 

© 2017 News and Media Holding