Oficiálna kategória

Hotel Hills

214
Hills
ročník hodnotenia: 2019
Stará Lesná 153, Stará Lesná
052/4467 533, 052/4467 515
4cenová úroveň

Hotel s výborným zázemím pre zimné i letné športy uspokojí aj náročnejších hostí. Príjazd k hotelu z hlavnej cesty je dobre značený. Vlani zmenil majiteľa, keď prešiel do siete hotelov AquaCity. Zmenil sa aj rezervačný systém, ktorý teraz zabezpečuje centrálne rezervačné oddelenie AquaCity Poprad. Z toho vyplývajú pre hostí aj niektoré iné výhody, ako napríklad 50-percentné zľavy na vstup do popradského AquaCity, alebo v hoteli Horizont Resort vstup do Mountain Wellness centra prípadne Vip Sky Lounge.

Hotel ponúka kvalitné a štýlové ubytovanie v do detailov prepracovaných, dizajnovo jednotných a účelných izbách, aj keď už zariadenie izieb nesie známky mierneho opotrebenia. Na poslednej rekonštrukcii v rokoch 2004-2006 sa podieľal významný architekt Miloš Mališevic. Naša izba bola kategórie Štandard, priestorovo veľkoryso riešená. V cene ubytovania okrem raňajok sú aj večere (bez nápojov), strážené parkovisko a wellness. Okrem klasickej fínskej, parnej a infra sauny sú tam hneď dva bazény a vírivky. Teplejšiu vodu v bazéne sme nikde inde nezažili. Ocenili ju hlavne deti a dospelí zase jednu z masáží a procedúr, ktoré tu majú v ponuke.

 K hosťom tu pristupujú vždy s maximálnou a osobnou starostlivosťou. Veľký dôraz kladú aj na čistotu, chyžné sú neustále viditeľné na chodbách, pri bazénoch neustále stieral vodu plavčík. O profesionalitu sa snaží aj ostatný personál (prevádzkarka, recepčné, čašníci). Na recepcii nám mladý personál ochotne vysvetlil všetko potrebné, zabezpečil zvýhodnené skipasy a tiež odvoz do Lomnice na svah.

Raňajky aj večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii. Večere sú formou bufetových stolov, okrem polievky, šalátov, ryby, hovädzieho a bravčového mäsa mali dostatočný výber aj vegetariáni. V čase obeda je reštaurácia tiež otvorená, Jedálny lístok je krátky, ale každý si v ňom niečo nájde. Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. My sme vyskúšali napríklad slovenský tanier, kde boli okrem bryndzových halušiek aj pirohy a strapačky. Porcia to bola viac ako obrovská a cena bola len priaznivých 5 eur.

Aj susedný nočný Aperitív bar s klubovým prostredím je pripravený pre príjemné zakončenie úspešného dňa a je tiež zameraný na milovníkov vín, svetoznámych rumov aj cigár. Obsluha sa aj tu vyzná a môže pokračovať v degustácii vín. V rozsiahlych vinotékach je návštevníkom k dispozícii viac ako 120 druhov medzinárodných vín a šampanských vín špičkovej kvality.

Na usporiadanie konferencií a firemných akcií je k dispozícii veľká kongresová sála s kompletným technickým vybavením s kapacitou 150 miest. Na usporiadanie menších školení, prípadne súkromných akcií sú k dispozícii dve menšie sály s kapacitou 40 a 60 miest a prípadne aj salónik pre 12 osôb. Vonku je deťom k dispozícii pekné ihrisko s kĺzačkou, preliezkami, pieskoviskom a drevenými hojdačkami. Parkovisko pri hoteli je monitorované kamerovým systémom, cez zimu sa oň vzorne starajú, sneh starostlivo odpratávajú. V lete poteší vonku tenisový kurt s umelým povrchom, alebo krytý altán na grilovanie s ohniskom.

Zhrnutie:

Plus: Príjemné prostredie

Mínus: Slabšia ponuka na raňajkách

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel