Oficiálna kategória

Hotel Holiday Inn Trnava

421
Foto: Holiday Inn
ročník hodnotenia: 2017
Hornopotočná 5, Trnava
033/3250 100-1
3cenová úroveň

V „slovenskom Ríme“ Trnave sme boli v čase adventu a treba povedať, že prísť do mesta v tomto čase je zážitok. Krásne centrum bolo vkusne vyzdobené a trhy pôsobili príjemnejšie ako v hlavnom meste. Ich návštevu sme absolvovali po ubytovaní sa v hoteli Holiday Inn, ktorý sa nachádza v ich blízkosti. Kto sem príde autom môže zaparkovať v podzemnej garáži za 10 € za noc.

Centrom prízemia je recepcia, oproti nej sú výťahy a po stranách prístupy ku kaviarni a reštaurácii. Na prízemí sa nachádza aj kongresové centrum. Tam bola v čase našej návštevy dobre sa baviaca uzavretá spoločnosť, ale do izieb zvuk neprenikal.

Ubytovali nás na poschodí, kde sídli aj relaxačné centrum. Wellness je príjemné, hostia majú k dispozícii parnú a fínsku saunu, vírivky, tepidárium, nechýba malé fitnes. Ešte by sme privítali v izbách župan a papučky. Inak sú izby pekné, priestranné a vybavené napríklad čajovým a kávovým servisom, nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom a minibarom, pripojením na internet a kvalitným televíznym prijímačom. Zaujalo nás variabilné osvetlenie nad nočnými stolíkmi. V kúpeľni nájdu hostia tekuté mydlo a malé mydielka a ako sa na tento štandard patrí, aj fén.

Raňajky sú tu veľmi príjemným začiatkom dňa, okrem pomerne bohatého bufetu nám ponúkli aj teplé raňajkové menu. K dispozícii bolo po viac druhov syrov aj údenín, nátierky, šaláty, zelenina, viac druhov pečiva, aj dezerty, ovocie, jogurty a vločky. Iste si tu našiel to svoje každý. Priniesli nám aj bezlepkové pečivo. V predvianočnom čase, keď sme hotel navštívili, tam bolo viac organizovaných akcií a personál dostával ,,zabrať“.  Aj to bolo snáď príčinou, že sme nevideli príliš veľa úsmevov.

© 2017 News and Media Holding