Oficiálna kategória

Hotel Horizont Resort

321
Horizont
ročník hodnotenia: 2019
Stará Lesná, Stará Lesná
052/446 7881
4cenová úroveň

Zo Starej Lesnej sú na dosah všetky krásy Tatier, takže toto miesto priamo nabáda k stráveniu pokojného pobytu spojeného s aj nejakou fyzickou aktivitou. Pre tých, ktorí tu hľadajú štvorhviezdičkový komfort, je jednou z možností Hotel Horizont Resort.

Pred tromi rokmi prešiel aj s podporou Európskej únie kompletnou rekonštrukciou. Zmodernizovaná bola kongresová sála, interiérové vybavenie hotela, pristavené bolo wellness centrum, vonkajšie plochy na športové aktivity a záhradné úpravy. V interiéri prevládajú prírodné materiály, ako drevo, kameň, sklo a veľa živých kvetov. Hneď pri príchode zaujmú vertikálne zelené steny a na schodisku fotky známych osobností, ktoré hotel navštívili.

Hotel má svoju stálu klientelu hlavne medzi rodinami s deťmi. Vybudoval si výhodný vernostný systém, ponúka klubové karty, ktorými môžete ušetriť značnú časť peňazí za služby. Okrem toho poskytuje hotel aj rôzne akciové a ozdravné pobyty. Manažment hotela sa snaží prilákať hostí nielen nižšími cenami, ale aj kvalitnými službami a prívetivým personálom.

Horizont boduje vybavením, kvalitným wellness centrom a ponukou športových aktivít. Jednou z veľkých predností je wellnes centrum s bazénom, kde sedíte na barových stoličkách priamo vo vode, vodnými atrakciami, saunami, vírivkou a množstvom telu prospešných procedúr.

Dopriať si možno širokú ponuku masáží, ktoré robia thajské masérky. Alebo sa možno rozhodnúť pre úplnú špecialitu, prenajať si VIP Sky Lounge, privátnu wellness zónu na streche hotela s nádherným výhľadom na tatranské končiare. Na túto možnosť nás upozornila recepčná hneď pri príchode, lebo ide o vyhľadávanú atrakciu. Deti dávajú prednosť herni, ktorá je hneď pri recepcii, aby ich mali rodičia sediaci v lobby bare na dohľad. Počas prázdnin robil hotel animačné programy pre deti aj pre dospelých.

V Horizonte je niekoľko druhov izieb, všetky sú priestorovo veľkorysé a mnohé majú balkóny. Naša izba bola kategórie štandard mala všetko, čo pri štvorhviezdičkovom štandarde očakávate, vrátane vzorne spracovanej hotelovej knihy, čajového aj kávového servisu, luxusnej hotelovej kozmetiky a mala tiež balkón. Výhodné bolo aj umiestnenie skriniek hneď vedľa postelí. V izbách sú aj župany a hotelové papuče.

Pobyty sa objednávajú s polpenziou. Raňajky aj večere sú podávané formou bufetových stolov, za posledný rok sa ich úroveň zlepšila. V celom hoteli je zabezpečený vysoký stupeň bezpečnosti, bez karty sa nedostanete do výťahu, ani na schodisko.

Tým, že hotel vlastní reprezentatívne kongresové priestory s kompletným technickým vybavením, ťaží posledné roky aj z kongresového turizmu. Organizátori kongresov si schvália nielen prístup manažmentu, ale aj personálu. V zime poteší priestranná lyžiareň s dostatkom vysúšačov topánok.

Pred hotelom je aj menšie detské ihrisko s preliezkami a zdarma strážené veľké parkovisko.. Veľký dôraz kladú aj na čistotu. Hotel má slušnú internetovú stránku, rezervácie elektronicky prebiehajú bez problémov. V potvrdení sa dozviete čo všetko je zahrnuté v cene ubytovania a v prípade iných požiadaviek uvedený kontakt na recepciu, na ktorý sa treba  obrátiť.

Hotel má na slovenské pomery pomerne prísne storno podmienky. Pri rezervácii nám odúčtovali hneď celú čiastku ubytovania z kreditnej karty a stornopoplatky sa platia už od 20 dní pred nástupom.

Zhrnutie:

Plus: Výborné wellness a počas prázdnin množstvo organizovaných aktivít.

Mínus: Počas našej návštevy slabší wifi signál.

 

© 2018 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel