Oficiálna kategória

Hotel Mikado

414
Foto: Mikado
ročník hodnotenia: 2015
Hollého 11, Nitra
037/3210 321
3cenová úroveň

Nitra je (aj) mesto hotelov – teda aspoň sa tak môže zdať z počtu ubytovacích zariadení v meste. Plní ich najmä biznis klientela  hoci po meste vidno už aj stopy činnosti miestnej organizácie cestovného ruchu, tak snáď sa k biznismanom a obchodným cestujúcim pridajú postupne aj turisti a hoteliéri budú mať o niečo ľahší život.

Jedným z novších, ale už etablovaných zariadení, ktoré biznis klientela vyhľadáva, je hotel Mikado. Je pár minút chôdze od centra a dobre dostupný, prednosťou je aj veľké parkovisko priamo pred hotelom. Z mesta naň upozorňuje veľký bilboard, takže aj keď sme idete prvý krát nemôžete netrafiť.  Z Mikada do centra pešo, je to potom príjemná prechádzka.

Izby v Mikade sú priestranné, kvalitne zariadené, od postelí cez paplóny a vankúše, dobré osvetlenie, odkladacie priestory, pohodlný prístup k elektrickým zástrčkám, vybavenie minibaru, dobre fungujúcu klimatizáciu a zvukotesné okná. Pri check-ine sme sa na recepcii dozvedeli, že s wifi pripojeným na izbách môžu byť problémy, takže sme hneď dostali kábel. V spoločných priestoroch ale pripojenie fungovalo bez problémov.

Hotel má výborné konferenčné zázemie, je tu niekoľko konferenčných miestností aj s konferenčnou reštauráciou, barom a terasou, na oddych po práci dobre vybavené relaxačné zázemie – aj pre aktívnejších hostí, keďže tu je okrem fitnesscentra aj squshové ihrisko a golfový trenažér. Naraňajkovať sa tu môžete už od pol siedmej, keď je v hoteli menej ľudí, raňajky sa podávajú formou výberu z raňajkového menu, ktoré má dve varianty. Z tej „ľahšej“ odporúčame vynikajúci ovocný šalát. Pri Mikade sa nedá nespomenúť aj výborná reštaurácia., rozhodne stojí za návštevu. 

© 2014 News and Media Holding