Oficiálna kategória

Hotel Partizán

116
Tále
ročník hodnotenia: 2017
Bystrá 108, Tále
048/6308 513, 6308 510
3cenová úroveň

Hotelov je na Slovensku veľa a mnohé napriek zaujímavému riešeniu a snahe i lokalite, nevedia získať dostatočnú klientelu. Hotel Partizán je pravý opak. Hotel s históriou, ktorý sa snaží držať krok s dobou a pritom nestratiť noblesu a genius loci je zariadením, kde to žije. Konečne sme sa zase po čase ocitli na mieste, kde majú na večeru aj raňajky plno, hovorili sme si počas našej návštevy.

Keď sme si našli miesto na plnom parkovisku, prišiel nám s batožinou pomôcť sám riaditeľ. Tu vidno rozdiel, keď šéfuje najatý manažér, alebo keď je manažérom jeden z majiteľov rodinného podniku. Na terase práve podávali večeru formou bufetu a grilovaných jedál, náladu dotvárala živá hudobná produkcia najprv sme si mysleli, že tu je svadba.

Privítali nás drinkom a ubytovali v izbe na druhom poschodí s balkónom. Bola účelne zariadená, bolo však v nej všetko, čo má byť v hoteli tejto kategórie (minibar, trezor, župan a papučky, kvalitná TV a kozmetika v kúpeľni). Hosť má čo sa izieb týka na samozrejme na výber, môže si vybrať z niekoľkých typov, rôznych veľkostí, zariadenia v rôznych cenových reláciách.

Oproti našej poslednej letnej návšteve spred dvoch rokov nás hneď pri príchode upútala terasa - pribudli tam ratanové kreslá a veľké slnečníky a pod ňou sa už pripravovala ďalšia. Rozšírilo sa aj wellness, pribudli miestnosti pre masáže. Krásne wellness je jednou z devíz hotela, celkovo tu možno výborne zrelaxovať na troch podlažiach, zaplávať si v bazéne, vysaunovať sa, odpočinúť v romantických zákutiach. Celkove ponúkajú až 21 wellness atrakcii, okrem toho kúpeľné a kozmetické procedúry. Deti majú vlastný bazén aj herňu. Hotel je populárny aj ako miesto konania kongresov a firemných akcií či rodinných osláv.

Raňajky sú na vysokej úrovni, široký výber, aj lokálnych surovín, jednoducho sú príjemným zážitkom. Takisto personál je profesionálny a zároveň priateľský. Hostia majú v okolí rôzne voľno časové aktivity, preto tu radi trávia čas aj rodiny s deťmi. 

© 2016 News and Media Holding