Oficiálna kategória

Hotel River

378
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2016
Nábrežie mládeže 2a, Nitra
0905 244 245
2cenová úroveň

Príjemný malý hotel na brehu rieky Nitra je trochu bokom od rušného nitrianskeho centra, ale zároveň sa tam dá ľahko pešo dostať, rovnako ako do neďalekého výstavného areálu Agrokomplex.

Hotel má štyri hviezdičky a poskytuje všetok štandard, ktorý sa od tejto kategórie očakáva. Izba, v ktorej sme bývali bola naozaj priestranná, hotelovými interiérovými architektmi obľúbená béžovo-hnedá kombinácia je tu pekne oživená  grafickou tapetou na celú stenu za posteľou. Veľmi zaujímavo a pekne pôsobí aj celá predná presklenená stena, za ňou tečie rieka Nitra a máte tu výhľad na park a rodinné domy.  Príjemne priestranná je aj kúpeľňa s podlahovým kúrením.

K štandardu patrí pohodlná posteľ, dobré osvetlenie, voľná elektrická zástrčka veľa postele, dostatok priestoru na odloženie vecí, vešiaky na kabáty (v mnohých hoteloch totiž chýbajú, kabát si treba dať do skrine, čo nie je na jeseň a v zime a môžu byť vlhké, úplne ideálne), dobre fungujúci internet, komu sa nechce tráviť čas s knihou alebo počítačom na posteli, môže sedieť v pohodlnom veľkom kresle. Výber televíznych kanálov nie je veľký (niektoré neboli naladené), slovenské boli všetky, okrem toho zahraničné spravodajské a športový. Slušne vybavený minibar a oceňujeme že aj vínové poháre k nemu.  Veľmi príjemné ceny v ňom – nealko za 1-1,30 EUR, pivo za 1,50 a víno za 2,30. Hosť určite ocení aj pekne spracované informácie o hoteli – stručné, ale praktické o všetkom, čo môže potrebovať, vrátane info o check-oute. Ťažko povedať prečo, ale táto informácia v mnohých hoteloch v informáciách absentuje.   

Na relax tu slúži pekný bazén s protiprúdom, dá sa tu naozaj dobre zaplávať a tiež je tu sauna. Otvorený je večer, od pol šiestej. Prezliecť sa môžete už v izbe a ísť v župane, tie tiež nájdete v izbe. Raňajky sme mali v cene ubytovania, podávajú sa výberom z menu, v ponuke nás zaujala napríklad králičia klobása. Hotel má aj peknú reštauráciu s krytou terasou priamo na rieke, určite sa tam môže v lete príjemne  tráviť čas.

Spomenúť treba aj príjemný personál – recepčná nám dala pri check-ine všetky informácie o pobyte v hoteli, na nič sme sa nemuseli dopytovať.   

 

 

 

© 2016 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel