Oficiálna kategória

Hotel Zelená Lagúna

482
Zelená lagúna
ročník hodnotenia: 2019
Domaša, rekreačná oblasť Dobrá, Kvakovce 26
0915 930 345
3cenová úroveň

Hotel Zelená Lagúna má svoju vlastnú ligu. Poloha na brehu Veľkej Domaše v obkolesení lesov, vybudované mólo a pláž pre tých čo sa radi kúpu (v lete s ležadlami a slnečníkmi), mnoho športovísk, terasovite postavená budova, kde každá izba má svoj veľký balkón, plavecký bazén, krásne wellness a výborná reštaurácia. Ani nemusíte ísť k moru, hovorili sme si počas nášho pobytu, keď sme sledovali z terasy plachetnice, kĺžuce sa po hladine jazera.

Parkovisko má dostatočnú kapacitu a hneď pri príchode naň sme si všimli parkovú úpravu okolia. Na recepcii nás privítala milá recepčná, ponúkla nám welcome drink a vysvetlila všetko potrebné. Keďže konkrétne my sme tu boli prvý krát, izba nás milo prekvapila. Je zariadená pre dlhší pobyt, priestranná, vkusná, s dodatočným úložným priestorom, výborným osvetlením.

Na balkóne je sušiak na bielizeň, stolík a dve stoličky, kúpeľňa a WC sú oddelené. Televízny prijímač má viac praktických funkcií. Okrem privítania na obrazovke si hosť môže skontrolovať svoj účet, pozrieť predpoveď počasia a tipy na výlet.

Izba je presvetlená aj veľkými balkónovými dverami, za závesmi sa skrýval kôš na smeti aj klimatizácia. Štandard štvorhviezdičkového hotela je naplnený. Len minibar bol trochu hlučný.

Navštívili sme aj wellness, ktorý nie je zahrnutý v cene štandardnej izby, relaxovať sa dá v štyroch druhoch sáun, vírivke, je tu Kneipov kúpeľ, zážitková sprcha a tepidárium. Veľký plavecký antikorový bazén  na prízemí slúži všetkým hosťom, je v cene ubytovania.

V hoteli sú konferenčné priestory, detský kútik, často sa konajú aj rôzne oslavy, svadobné hostiny a teambuildingy. Raňajky boli bohaté, vyberali sme si z teplého aj studeného bufetu, nechýbalo ovocie, zelenina, aj niečo sladké a výborná káva.

V ponuke hotela sú rôzne druhy pobytov a kto chce mať viac súkromia, resp. pre rodiny s deťmi, v hotelovom areáli sa možno ubytovať aj v štýlových chatách.

Zhrnutie:

Plus: skvelý štandard služieb a vybavenia aj na dlhší pobyt.

Mínus: počas našej návštevy nijaké

© 2018 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel