Oficiálna kategória

Kaskády Hotel a Spa Resort

178
Kaskády
ročník hodnotenia: 2018
Letecká 19, Sliač-Sielnica
045/5441 122-4
3cenová úroveň

Rozmyslieť si, že chcete ísť tohto hotela, na poslednú chvíľu a skúšať rezervovať pobyt v ňom počas prázdnin, alebo sviatkov je beznádejné. Tým, že ponúka jedinečné spojenie štýlu a pohodlia s kvalitnými službami a profesionálnym personálom stal sa hotel, či vlastne resort Kaskády obľúbeným miestom najmä pre rodiny s deťmi.

V poslednom čase zaznamenali dokonca aj zvýšený záujem seniorov, o čom sme sa mohli presvedčiť aj my počas nášho pobytu. Bazény s liečivou minerálnou vodou, pokoj, pohoda, komplexné služby a odborná starostlivosť fyzioterapeutov, kozmetičky, kaderníčky, kultúrny program, ale aj zvýhodnené ponuky, to všetko sem láka stále viac a viac ľudí.

Majiteľ neustále investuje do modernizácie a prístavby, čím pomáha skvalitňovať služby. Kým vlani sa rozšírili a tiež vynovili priestory stávajúceho wellness centra, tento rok sa rozšírila ubytovacia časť. V hotelovej časti pribudlo desať nových luxusných apartmánov, ktoré budú využívať hlavne rodiny s deťmi. Počas našej návštevy dokončovali záhradné úpravy a tiež nové a väčšie fitness centrum.  .

Hotel je plný živých kvetov, dekorácie navodzujú atmosféru oddychu a príjemného prostredia v každom ročnom období. Pri príchode na recepcii je k dispozícii džbán s džúsmi, alebo citronádou. Pracovníčky recepcie sú profesionálne, vysvetlia vám všetko podstatné k pobytu, čo sme sa nedozvedeli v potvrdenej rezervácii. Počas tohto času sa detí ujali pohotové animátorky, ktoré ich oboznámili s pripravovanými akciami, ktoré sa mali konať ešte v ten deň.

V minulosti si hotel prenajímal tieto služby od agentúry, tento rok sa rozhodol vyškoliť si vlastných animátorov. Vedeli si deti získať natoľko, že mnohí rodičia mali problém presvedčiť svoje ratolesti aj na nejaké iné aktivity mimo  hotela.

Ešte pár dní pred príchodom nám mailom poslali ponuku na objednanie masáží a kozmetických procedúr, nakoľko aj o tieto služby je mimoriadny záujem a nie vždy sa dajú objednať až v deň príchodu.

Nie v každom hoteli nájdete veľký bazén s liečivou vodou otvorený od skorého rána do večera a v lete aj vonkajší bazén. Keďže zvýšili ubytovaciu kapacitu, tak aby zabezpečili dostatočný komfort ubytovaným hosťom, počas letných prázdnin môžu neubytovaní hostia využiť spa centrum a bazén len v pracovných dňoch a to tiež len vo večerných hodinách.

Priestorovo veľkoryso riešené izby, väčšinou s balkónom, klimatizáciou, dobre odhlučnené, ponúkajú atraktívny dizajn a pohodlie. Dobre padne aj rýchlovarná kanvica s čajom a kávou, župan aj hotelové papučky na izbe.

Hotel počas roka ťaží aj z kongresového turizmu. Rozšírené priestory sú ideálne pre krátke, ale i dlhšie stretnutia s obchodnými partnermi, ale aj s priateľmi. Technické vybavenie zabezpečujú podľa individuálnych požiadaviek klientov. Hotel má vybudovaný výhodný vernostný systém, ponúka klubové a platobné karty, ktorými môžete ušetriť značnú časť peňazí za služby.

Hostia si väčšinou vyberajú aj polpenziu. Ak ich je v hoteli viac ako 30, automaticky sú večere podávané formou bufetových stolov. Mimo hlavnú sezónu je možné jedlá voliť aj priamo z jedálneho lístka, zo širokej ponuky domácej a medzinárodnej kuchyne v hotelovej reštaurácii, alebo v susednej kolibe.  

Na raňajkách nechýbali ani produkty pre zdravú výživu, ako domáce müsli, ovsená kaša, jogurty, domáce nátierky, celozrnné pečivo, orechy, ovocie a zelenina. Nechýbal ani obľúbený chlieb vo vajci, či párky.

V hoteli myslia aj na ekológiu, samozrejmosťou je tu separovanie odpadu, používanie úsporných žiaroviek, automatické vypínanie svetiel, znižovanie objemu používania chemických čistiacich prostriedkov, či používanie výrobkov na jedno použitie. Dokonca si vyrábajú aj časť elektrickej energie. 

© 2017 News and Media Holding