Oficiálna kategória

Kaštieľ Mojmírovce

412
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2016
Mojmírovce 919, Mojmírovce
0907 846 040
3cenová úroveň

Pár kilometrov od Nitry v anglickom parku a v centre dediny Mojmírovce sa nachádza barokový kaštieľ, ktorý slúži ako hotel aj školiace stredisko. Keď sem idete prvý krát, dobrým orientačným bodom je kostol, kaštieľ sa nachádza hneď v jeho susedstve. Najprv prídete na veľké parkovisko, od neho je to pár metrov ku hlavnému vchodu.

Vstup do kaštieľa je impozantný, dominuje mu veľké schodisko, krištáľové lustre, maľby na stenách, vystavené historické kostýmy. Recepcia poskytne pri check-ine všetky potrebné informácie. Štandardné izby sú priestranné, opticky ich ešte zväčšujú vysoké stropy. Sú jednoducho a účelne zariadené – postele a skrine s erbmi, nočné stolíky, stolík, stoličky, na stenách reprodukcie domových rytín, pekne zrekonštruovaná kúpeľňa. Niektoré majú aj sedačku. Na rozptýlenie slúži niekoľko slovenských a českých programov. Internet v izbe fungoval cez kábel, v niektorých izbách a spoločných priestoroch funguje wifi, predsa len hrubé múry nie sú jeho priateľom.

Mojmírovce majú bohaté konferenčné zázemie a veľa možností ako tráviť v areáli čas, sú preto vhodným miestom na firemné akcie, školenia a teambuildingy, ale aj na súkromné oslavy a svadby. Je  tu 25 metrový plavecký bazén, telocvičňa, strelnica, bowling , fitness centrum, petang, billiard, tenisové dvorce, výstroj požičiavajú na recepcii ale aj štýlová vínna pivnica. Najnovšie k nim pribudlo priestranné wellness centrum s troma typmi sáun, ochladzovacím bazénikom, niekoľkými druhmi spŕch, veľkou vírivkou a vonkajším átriom. Hoteloví hostia majú bazén aj wellness v cene, zišli by sa ešte informácie o bohatom relaxačnom zázemí aj v izbách, nielen na webovej stránke. Tento rok sme tu zažili bohatšie raňajky ako pred rokom. 

© 2016 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel