Oficiálna kategória

Mama’s Design a Boutique Hotel

353
Mama´s Boutique Hotel
ročník hodnotenia: 2019
Chorvátska ul. 2, Bratislava
02/5564 3666
4cenová úroveň

Pobyt v bratislavskom hoteli Mama’s pre jeho hosťa znamená ubytovanie v tichom prostredí a pritom len na skok centra mesta. Pár parkovacích miest je pred hotelom a pár vo vnútornom areáli, k tomu aby ste našli miesto ale treba štipku šťastia. Keďže ide o malý hotel, recepčný tu zároveň aj obsluhuje návštevníkov reštaurácie.

V hoteli sú tri druhy izieb – executive, superior a apartmán. Luxusný apartmán má až 160 metrov štvorcových s obývačkou s kozubom, s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami s vaňou aj sprchovým kútom a kuchyňou s kompletným vybavením.

My sme si objednali štandardnú izbu, ubytovali nás v superior. Hotel nás pekne privítal. Po zapnutí televízora na izbe sa na obrazovke objavil príjemný pozdrav – „Vitajte ... vo svojej hotelovej izbe 201. Dúfame, že sa vám váš pobyt bude v našom hoteli páčiť.“

Celý hotel je dizajnovo zaujímavý. Všade, aj vo výťahu, dizajnér pracoval s prírodným kameňom, ktorý zaujímavo podsvietil. Vo výťahu sme na kamenej, presvietenej doske stáli a v izbe ste ho mali zase v záhlaví postele.

Izba bola priestranná. Na nočnom stolíku sme našli informáciu, že pre dobrý spánok si môžeme vybrať z „ vankúšového menu,“ ktorý pozostával z páperových, tvrdých a antialergických vankúšov. Toto je naozaj dobrá služba, keďže vankúš je základom dobrého spánku. A v mnohých hoteloch práve na toto zabúdajú a návštevník sa v nich ráno budí kvôli tvrdému vankúšu s boľavou hlavou.

V posteliach boli naozaj kvalitné matrace. Na malých vankúšoch bol vyšitý názov hotela. Okrem postelí je v izbe malý stolík s dvomi pohodlnými kreslami. Zíde sa aj rýchlovarná kanvica s kvalitným čajom a instantnou kávou.

Izba je vybavená klimatizáciu, ktorú si môže hosť sám nastaviť. Nájdete v nej nadštandardne vybavený minibar, digitálny trezor a, samozrejme, neobmedzený prístup na internet. Ďalším plusom je žehliaca doska so žehličkou, ktorú nájdete len v málo hoteloch. Na požiadanie vám môžu bezplatne zapožičať notebook.

Kúpeľňu od izby oddeľujú priehľadné posuvné (skriňové) dvere. Je vybavená vaňou a sprchovým, masážnym panelom. V skrini sme našli župany a papuče a tiež digitálnu osobnú váhu.

Zrelaxovať môžete v malom wellness centre s bazénom s vírivým protiprúdom a masážnymi tryskami, saunou a fitness so záhradnou terasou. Výhodou je, že tu môžete oddychovať prakticky sami. Stačí dve hodiny vopred oznámiť na recepcii, že chcete ísť do sauny a personál vám ju vyhreje.

Raňajky sa podávajú v malom salóniku alebo návštevník môže požiadať, aby mu ich doniesli na izbu. Na raňajkách bol pestrý výber  – tepelný pult s vajíčkami a údeninami, koláčiky, jogurty, palacinky a ovocie, dobrá káva a džúsy. V hoteli je aj reštaurácia s jedlami panázijskej kuchyne.

Zhrnutie:

Plus: komfort a výbava hotela určená najmä pre biznis klientelu

Mínus: žiadny

 

 

 

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel