Oficiálna kategória

Penzión Baránok

166
ročník hodnotenia: 2018
Čermeľská cesta 67, Košice
055/6334 318, 0911 030 040
2cenová úroveň

Penzión na okraji Košíc síce funguje od roku 2005 ale obľúbený zájazdový hostinec bol „na Baránku“ už v roku 1840. Je vhodným tipom pre ľudí, ktorí hľadajú v metropole východu pohodlné ubytovanie v pokojnom prostredí s bezproblémovým parkovaním a nepotrebujú bývať v centre mesta.

Oficiálny check-in je klasicky od druhej, my sme prišli už o pol jedenástej s tým, že si len odložíme batožinu. Personál bol však veľmi ochotný, promptne zistil, že izba je už pripravená, takže sme sa hneď mohli ubytovať. Izby sa nachádzajú v podkroví a vybavením prekračujú penziónový štandard. Tá, v ktorej sme bývali, nebola veľká, ale bolo v nej všetko, čo človek počas krátkodobého pobytu v hoteli potrebuje.

Nad štandard tu hosť nájde malú chladničku, ktorá slúži ako minibar, rýchlovarnú kanvicu, čajový a kávový servis, v kúpeľni fén a dokonca aj poháre na víno. Keďže v podkroví býva v lete teplo, vychladiť izbu, alebo aspoň udržať znesiteľnú teplotu v nej, pomáha mobilná klimatizácia, ale musíme priznať, že počas nášho pobytu, keďže bol jeden z horúcich dní s teplotami okolo 30 st., sa to veľmi nedarilo. Čo oceňujeme  a stretli sme sa tým v penziónoch vôbec prvý krát, sú vankúše z pamäťovej peny.

V izbe nájde hosť na liste A4 aj všetky potrebné informácie – od hesla pre wifi, cez otváracie časy reštaurácie až po check out, ktorý je pohodlne o jedenástej. V penzióne je nepretržitá prevádzka.

Raňajky sa podávajú formou výberu z raňajkového lístka, kontinentálne, ktoré sme si objednali boli bohaté, ani sme všetko nevládali zjesť. Oceňujeme vynikajúci domáci chlieb, ktorý sa k nim podával. Parkuje sa pohodlne na stráženom parkovisku v areáli penziónu. 

© 2017 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel