Oficiálna kategória

Penzión Marína

42
Marína
ročník hodnotenia: 2019
Nám. P. O. Hviezdoslava 1667/36, Dolný Kubín
043/5864 351
2cenová úroveň

Ak obľubujete hotelové zariadenia domáceho typu, v penzióne Marína v Dolnom Kubíne ste na správnom mieste. Parkovať sa dá za penziónom na parkovisku vybavenom automatickým parkovacím systémom. Pre hostí je zadarmo, parkovací lístok treba odovzdať na recepcii a potom pri odchode vám ho vrátia, aby ste sa dostali von z parkoviska.

Na recepcii nás už čakali, keďže sme v e-maili uviedli odhadovanú hodinu príchodu. Čipovou kartou sa odomykajú nielen izby ale aj vchod do hotela.

Kapacita celého penziónu je 25 osôb, pričom osem izieb je dvojlôžkových s možnosťou prístelky plus jeden apartmán pre päť osôb s možnosťou prístelky. Na prvom poschodí je recepcia, tri izby a jeden rodinný apartmán. Na druhom je päť podkrovných izieb. V penzióne nie je k dispozícii výťah.

My sme sa ubytovali v štandardnej dvojposteľovej izbe s oddelenými izbami (55 eur). Za túto cenu sme v porovnaní s inými možnosťami ubytovania v regióne, ktoré sme pozerali na internete, získali veľmi dobré ubytovanie a za dobrú cenu.

Izbu od hotelovej chodby oddeľuje predsieň so šatníkom. Bola zariadená moderným bielym nábytkom, na stenách s tapetami v bielej a béžovej farbe. Na posteliach s kvalitnými matracmi boli pekne naaranžované paplóny s poduškami. Izba doslova žiarila čistotou a snehobiele obliečky príjemne voňali.

Našli sme tu okrem postelí stolík s dvomi žltými kreslami, minibar a televízor. Problémom hotelových televízorov niekedy býva, že je buď slabý signál, nekvalitný obraz alebo chýba zrozumiteľný návod na jeho ovládanie. A tak musíte stráviť dosť času kým prídete na to, ako sa vlastne ovláda. Tu všetko fungovalo na jednotku.

Samozrejmosťou je wifi pripojenie na izbe i v reštaurácii, ktoré funguje na heslo.

Kúpeľňa prekvapila luxusom porovnateľným s hotelmi najvyššej kategórie a tiež výnimočnou čistotou. Našli sme tu toaletné potreby a sušič vlasov.

Raňajky podávajú formou studeného bufetu a ponuka je dostatočne bohatá. Ponúkajú viac druhov pečiva, zeleninu aj ovocie, hosť si sám vyberie napríklad paradajku a nakrája si ju. V ponuke je aj musli a jogurty, aj niečo sladké. Príjemne prekvapil automatický kávovar

Keďže ide o malý penzión, recepčná sa musí súčasne starať aj o servis pri raňajkách. Zvládla to bez problémom a k plusom preto treba ešte pripočítať výnimočne ochotný a prívetivý personál.

Zhrnutie:

Plus: ochotný a prívetivý personál, mimoriadne čistá izba

Mínus: žiadne

© 2019 News and Media Holding

Nájdi reštauráciu alebo hotel