Oficiálna kategória

Residence Hotel & Club

462
Residence
ročník hodnotenia: 2017
Donovaly 198, Donovaly
048 41 99 777
3cenová úroveň

Residence Hotel & Club je luxusný horský hotel, ktorý sa nachádza v centre Donovál v bezprostredne blízkosti zjazdoviek, či turistických trás.

Hotel ponúka ubytovanie až s kapacitou 190 lôžok, ktoré sú situované do siedmych nadzemných podlaží. Hostia si môžu vybrať z dvojlôžkových izieb, alebo apartmánov, ktoré majú dve spálne či samostatnú obývaciu izbu a kuchyňu. Všetky izby spĺňajú najvyššie štandardy kvality a  zariadené sú honosne. Interiéru našej izby dominovala príjemná zelená farba na stenách a nábytok bol z bieleho masívu. Detailista určite ocení, že aj televízor, bol farebne zladený k bielej. Izba bola priestranná s veľkými francúzskymi oknami, ktoré presvetlili celý priestor. K dispozícii bol dostatočne veľký balkón s nádherným výhľadom na svahy.

Komfortná kvalitná posteľ, náhradné vankúše a deky, veľký výber kozmetických potrieb, trezor , písacie potreby, alebo zaujímavé zahraničné katalógy na čítanie, to všetko bolo pre nás pripravené. Pokiaľ nemáte práve chuť lyžovať, alebo sa venovať turistike či rozsiahlej ponuke aktivít strediska, môžete ísť zrelaxovať do ayurvédskeho medicínskeho centra s exotickou ponukou procedúr. Využiť možno aj welness centrum, s dostatočne veľkou kapacitou aby sa hostia v parnej či fínskej saune netlačili.

Hostia majú počas celého dňa k dispozícii okrem reštaurácie aj denný bar so znamenitou ponukou nápojov. Residence Hotel & Club splní nároky aj naozaj veľmi náročného klienta, pretože ako sme sa presvedčili, slovo nedá sa, vôbec nepoznajú. Ak personál pozná a oslovuje hosťa menom a celý deň má úsmev na tvári a ochotu pomôcť, potom tento hotel je príkladným vzorom, ako ma vyzerať špičkové hotelierstvo.

© 2017 News and Media Holding