Oficiálna kategória

Sheraton Bratislava Hotel

373
Foto:Sheraton
ročník hodnotenia: 2017
Eurovea – Pribinova 12, Bratislava
02/5262 0000
5cenová úroveň

Celosvetová sieť hotelov Sheraton je zárukou kvalitných služieb a nie je tomu inak ani v prípade toho bratislavského. Okrem strategickej polohy je najsilnejšou stránkou hotela srdečný personál a jeho ozajstný záujem o hostí. Už pri vystupovaní z auta sa vás ujíma pohotový portier, ktorý hosťom pomáha s batožinou. Ak prichádzate vlastným autom, odovzdáte mu kľúč a ďalej sa o nič nemusíte starať. Auto preparkuje do podzemnej garáže a  opäť ho pripraví na požadovanú hodinu pred vchodové dvere. Parkovanie, ale ani raňajky nie sú v cene ubytovania.

Hotel pôsobí veľkoryso, má vysoké stropy, rozľahlé kaviarne a bary, ktoré sa prelínajú. Zaujímavé sú kombinácie materiálov, do vzdušného interiéru je zasadených niekoľko príjemných zákutí. Hosť vstupuje priamo do srdca hotela, ktorým je hotelová kaviareň spojená s recepciou. Na recepcii bolo rušno v ktorúkoľvek hodinu, ale personál to zvládal bez väčších problémov.

Hotel je súčasťou vernostného programu Starwood Preferred Guest (SPG), ktorý hosťom umožňuje zbierať body a platiť nimi za ubytovanie a reštauračné služby vo viac ako 1200 hoteloch po celom svete. Personál na recepcii, ale aj v hotelovej reštaurácii hosťom poradí ako na to. Zľavu v reštaurácii sme získali hneď po zaregistrovaní, pri našej prvej návšteve.

Hotel má krásne nasvietené chodby, detailmi vyšperkované izby, priestranné kúpeľne, vysoké postele s patentovanou technológiou Sheraton Sweet Sleeper SM, ktoré sú zárukou pohodlia. V niektorých izbách boli od našej poslednej návštevy vymenené televízory, postupne sa v niektorých mení aj opotrebovaný nábytok. Štandardná izba disponuje individuálnou klimatizáciou, trezorom, dobre vybaveným minibaram, LCD TV, ale napríklad aj žehliacou doskou a osvetlenými skriňami. Pre pocit pohodlia na izbách dobre padne aj kávový a čajový servis a fľašky minerálky dopĺňané denne. Samozrejmosťou je práčovňa a izbový servis.

Všetky priestory hotela sú pokryté wi-fi pripojením, heslo sa dozviete spolu so základnými informáciami od recepčnej. V čase našej návštevy v susednom obchodnom centre Eurovea v doobedňajších hodinách prebiehali menšie stavebné úpravy a tak sme si na stole okrem ospravedlňujúceho listu z recepcie našli aj zátky do uší J Našťastie zostali nevyužité. Hotel treba pochváliť aj za šetrný prístup k životnému prostrediu. V izbách boli smetné nádoby na separovaný zber a za každú noc, kedy nevyužijete kompletné upratovacie  služby vrátane výmeny uterákov, je hosť odmenený niektorým z vybraných kreditov.

Na treťom poschodí sa nachádza luxusné Zion spa centrum. Má samostatnú recepciu, ale aj plavecký bazén, dva druhy sáun a fitness. Župany a papuče s logom hotela sú v izbách. V šatniach je okrem sprchového gélu k dispozícii aj šampón a telové mlieko. A zatiaľ čo páni najskôr usadnú do niektorej sauny, alebo si dajú masáž, manželky si môžu dopriať napríklad niektoré omladzujúce pleťové ošetrenie. Spa centrum môžu využívať aj neubytovaní hostia.

Raňajky, ktoré určite patria k tým najlepším zo slovenských hotelov. Hosť má na výber, ak chce raňajkovať v hoteli, pripláca si za ne. Podávajú sa v hotelovej reštaurácii na vzorne upravených stoloch. Od skorých raných hodín tu neustále kmitá pozorná obsluha. Vybrať si možno z naozaj z veľkej ponuky teplého a studeného bufetu, čerstvého ovocia, šalátov, cereálií, sušených plodov, kvalitných salám, syrov a domácich koláčov. Teplý bufet neustále kontrolovalo hneď niekoľko kuchárov.

On-line rezervácia funguje bez problémov, komu sa nechce vypisovať kolónky vo formulári, rýchlejšie sa dá izba rezervovať aj telefonicky.

© 2017 News and Media Holding