Oficiálna kategória

Villa Iréne

485
Jarmila Horváthová
ročník hodnotenia: 2017
17.Novembra 3, Trenčianske Teplice
0915 059 536
2cenová úroveň

Ubytovanie v apartmánoch sa stáva aj na Slovensku stále populárnejšie a primerane záujmu oň, rastie aj ponuka. Je vhodné najmä pre rodiny, alebo ľudí, ktorí uprednostňujú súkromie a veľkorysý priestor pred hotelovým pohodlím. Alebo potrebujú viac priestoru a hotelové rodinné apartmány sú pre nich drahé.

Jedným z zariadení, ktoré ponúka apartmánové ubytovanie v Trenčianskych Tepliciach je rodinný penzión Villa Iréne. Nachádza sa hneď pri hlavnej ceste cez Trenčianske Teplice, v podstate hneď oproti centru kúpeľného mestečka. Trafiť sem prvý krát môže byť pre šoféra trochu výzva, lebo z hlavnej cesty vedie prudká betónová cestička strmo hore. Navyše sa z hlavnej cesty zdá, akoby viedla cez pred Villou Irene stojaci hotel, ktorý práve rekonštruujú. Ale za ním už je tabuľa s názvom penziónu aj smerovkou na jeho parkovisko.

V penzióne, ktorý stojí na okraju lesa a vedú tadiaľto aj turistické chodníky, je deväť apartmánov rôznej veľkosti a vybavenia. Všetky v tónoch bielej a sviežej zelenej farby, niektoré majú aj terasy. My sme bývali v rozlohou najmenšom pre dve osoby, ale na dlhší pobyt odporúčame aj dvojici, si 10 euro na deň priplatiť a vybrať si apartmán s dvoma miestnosťami pre štyroch.

K dispozícii sme mali dobre vybavenú kuchynku, ktorá bola pol stenou oddelená od priestoru na spanie. V ňom bol aj stolík s dvoma stoličkami a veľké skrine, v jednej z nich bol fén. Okrem klasického vybavenia kuchyne je v nej aj rýchlovarná kanvica, výber čajov a kávy.

Keďže dobre fungujúce wifi je už všade absolútne „must“, majú ho aj tu, okrem neho zopár televíznych programov. Stravu vo Villa Iréne neposkytujú, na výborne urobenej webovej stránke ale hosť nájde tipy na reštaurácie a tiež popis aktivít a atrakcií v Trenčianskych Tepliciach aj okolí. 

© 2017 News and Media Holding