Oficiálna kategória

Zuckmann Villa

475
Zuckmann Villa
ročník hodnotenia: 2017
Winterova 56, Piešťany
0948 446 766
3cenová úroveň

Zuckmann Villa je historická budova, ktorá po zmene majiteľa v roku 2008 prešla rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá bola nielen finančne nákladná, ale aj náročná, pretože sa kládol dôraz na zachovanie pôvodného štýlu a ladenia. Ciel vrátiť jej pôvodnú slávu sa ale dokonale podaril.

Villa je situovaná v centre Piešťan, ale s parkovaním nie je žiadny problém. Okrem služieb bistra ponúka ubytovanie v mezonetoch a apartmánoch s mezanínom.

Cely interiér všetkých je luxusný a veľmi nadčasovo zariadený, použité sú v ňom len tie najkvalitnejšie materiály. Obývacia časť je priestranná s komfortným sedením. Každý apartmán má kompletne zariadený kuchynský kút. Môžete využiť minibar, alebo kávovar a pripraviť si kávu, alebo ponúkaný čaj.

Na dolnom poschodí apartmánov sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Na poschodí je spacia časť s kvalitnou veľkou posteľou a balkónom, s posedením a výhľadom do dvora, alebo frekventovanej ulice.

V apartmáne sme mali dennú tlač, informačné materiály o Piešťanoch ako aj širokú ponuku televíznych staníc. Kvalitné Wi-Fi pripojenie je samozrejmosťou.

Hostia majú k dispozícii aj terasu ,alebo súkromie baru, ktorý sa nachádza v pivničných priestoroch a je určený pre uzatvorenú spoločnosť.

Ochotný personál bol k dispozícii na recepcii do večerných hodín, alebo v bistre, kde sa ubytovaným hosťom podávajú raňajky. Kto má záujem, môže si priamo tu požičať bicykel a dokonale si vychutnať atmosféru kúpeľného mesta s charizmou.

© 2017 News and Media Holding