Diskusia (3reakcie)

  • 18.7.2018 / zakaznik / Reagovať

    Tieto firmy ako Airbnb budú podľa mňa časom nahradené "nefiremnými" decentralizovanými platformami. To je jediný spôsob ako sa vyhnúť tým ohavným kreatúram, ktoré by všetko radi regulovali.

  • 18.7.2018 / LPB / Reagovať

    A čo takto obe tie dane zrušiť. Na úkor zrušenia Eurorozpočtu, prepustenia 90% úradníkov v členských štátoch + zvýšenia a zprogresívnenia dane z nehnuteľností.

  • 18.7.2018 / maugli2 / Reagovať

    Aký je rozdiel, ak prenocujem u kamaráta a uhradím mu náklady na prádlo, poriadenie, atď a keď cez Airbnb niekde prenocujem a zaplatím to isté? Okrem toho, že cez portál tam nemám kamaráta, tak žiadny. Neviem, preťo sa títo ľudia, ktorá nič nevedia, púšťajú do takýchto bojov, ktoré sú vopred prehraté. Pretože to nezávisí od nich, ale od toho, ťi zákazníci takú slúžbu chcú, alebo nie. Čo sú vlastne lokálne poplatky? To nám asi nikto nepovie. :-) Teda je to tak, ako som neraz hovoril: Ľudia bez pridanej hodnoty nie sú takí hlúpi, aby dopustili, že to ide aj bez nich. Preto urobia všetko preto, aby proces skomplikovali a dokázali, že sú nenahraditeľní a bez nich by to nešlo.

Nájdi reštauráciu alebo hotel