Od mikrofónu k pípe – možno za ňou zazriete Jamesa Blunta

Nedávno sme písali o známych ľuďoch – hotelieroch, ďalší populárny umelec – spevák James Blunt, ktorý nedávno koncertoval aj v Bratislave, si zase tento týždeň otvoril v Londýne pub.

484176
1.7.2018 / jh
Facebook

Volá sa a je v mestskej časti Chelsea neďaleko Stamford Bridge. Stihol to tak ako plánoval, aby bol pub otvorený ešte počas majstrovstiev sveta vo futbale. Tam postúpilo zo skupiny do osemfinále aj Anglicko.

Spevák urobil pub v budove z roku 1848, určenej na zbúranie, ktorú kúpil v marci, zrekonštruoval ju a nad záhradnou časťou dal urobiť sklenenú strechu. O sebe síce tvrdí, že je hrozný kuchár ale podľa informácií, ktoré priniesli britské médiá, na chode pubu sa vraj chce aktívne podieľať, nechce byť len investorom. Registroval sa aj ako riaditeľ spoločnosti James Blunt Pubs Ltd.

Pub Jamesa BluntaZdroj: Facebook

James Blunt nie je jediný umelec, ktorý sa v Londýne upísal horeca segmentu. Niekoľko rokov tu mal reštauráciu Mayfair's The Punch Bowl filmový režisér Guy Ritchie, v roku 2013 ju ale predal.

Pre J. Blunta to tiež nie je prvá skúsenosť v tomto segmente. O roku 2012 je spoluvlastníkom panoramatickej reštaurácie La Vache v švajčiarskom nóbl zimnom stredisku Verbier. Tá sa nachádza vo výške 2 730 nad morom a okrem toho že je priamo na zjazdovkách je známa aj svojim neobyčajným výhľadom na švajčiarske Alpy.

 

La VacheZdroj: Facebook

© 2018 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)

Nájdi reštauráciu alebo hotel