Diskusia (4reakcie)

 • 26.1.2020 / Runforfun / Reagovať

  A čo sú pripravení urobiť poskytovatelia služieb. To nám povedzte. CO chcete urobiť Vy???Len sa sťažuje. Vraj treba nižšiu DPH..a ako dopadlo DPH na chlieb a mlieko, nikto si to ani nevšimol... POvedzte prečo je vo Vašej branži jedna z najnižších miezd aj keď Vám mnohokrát platíme západné ceny?? Prečo vo WInterovom dome V Piestanoch sú ubytovaní Ukrjainci ktorí pracujú v Termii za mnimálmnu mzdu? Prečo hľadáte zamestnancov s dvoma jazkymki a 650 EUR nástupnou mzdou. Vy si tých zamestnancov totiž nezaslúžite!!! Ved v Pietanoch platím 100 EUR na deň ako aj v Rakúsku. Nehovorte že je to o odvodoch. Nechceli by ste platiť rakúske dane a odvody..to neviem akoby ste vyplakávali. 20% populácie v TN kraji študuje viete čo ???Nie gympel ..ale hotelové akadémie. Ako teda nemáte dosť personálu? Jednoducho ho vyženiete do Alp Vašim prístupom. NAši majitelia hotelov sú kdesi daleko v Blave alebo sú to bývalí zlodeji čo kúpili hotel svojej frajekre, ktorá tma nebude nikdy drieť a pracovať...bude sa tam len ukazovať a zavadzať. Naco sú veltrhy a propagácia ked host ku nám príde iba raz...lebo stačí vyjsť vonku a musí vracať aj ked nechce..haraburdy, ktoré ste nastvali aj Vy a VAši členovia ZCR..vraj hotely a apartmány a pri tom sú to neutúlné gýčové haraburdy bez vkusu. Bordel okolo každého potka, divoké skládky, zničené lesy...a priblbé ksichy na bilbordoch vedla ciest od blavy po KOšice..no koho by toto kto si chce u nás oddýchnuť malo zaujímať ??

  • 30.1.2020 / citatelTrendu / Reagovať

   Dávam ti za pravdu. Slovenskí investori chcú maximálny zisk za minimálne investície a náklady na prácu minimalizuje ako sa len dá. Chyba je na vašej strane podnikatelia v CR.

 • 26.1.2020 / Roman Kanala / Reagovať

  Na Rakúsku prispieva turizmus k HDP 14.8%, na Švajčiarsku 9.1%, na Zlodejsku 6.3%. Pritom ide o jednoduchý a lacný spôsob, ako zvýšiť ekonomický output krajiny s minimálnymi investíciami. Predávaný tovar, ako kultúrne pamiatky alebo príroda totiž existujú už aj tak samé od seba a netreba ich vytvárať. Stačí zastaviť legislatívnu sabotáž podnikania.
  https://en.everybod...

  https://blog.etrend...

  • 27.1.2020 / Runforfun / Reagovať

   Ok. avšak pozriem sa na krajiny v EU, ktoré stoja iba na turizme..CHorvátsko Spanielsko, Grecko....patria medzi najchudobnejsie. turizmus je sezonny, závislý na počasí, nízke mzdy, odžubáva sa tam najviac na daniach....Turizmus ok ale isto nie ako hlavná ek činnosť. Iba ako doplnková a dobrá na udržiavanie vidieka.

Nájdi reštauráciu alebo hotel